Różnica wieku nie była przeszkodą dla miłości. Znane pary, które dzieli wiele lat

Nagranie, które pojawiło się na kanale YouTube Izabeli Janachowskiej, wzbudziło ogromne zainteresowanie. Gwiazda oraz jej mąż odnieśli się między innymi do różnicy wieku w ich związku. Dzieli ich 27 lat. Nie jest to jedyna znana para w polskim show-biznesie, której udało się stworzyć relację mimo sporej różnicy wieku. Oto kilka innych przykładów takich związków.

Mimo że takie związki coraz powszechniejsze, nadal wzbudzają spore emocje i zainteresowanie. Jednak jak pokazują przykłady kilku znanych polskich par, spora różnica wieku nie jest przeszkodą, by stworzyć udaną relację.

Antonina Turnau i Marek Kondrat

Kilka lat temu ogromne zainteresowanie wzbudził związek Marka Kondrata z młodszą o 38 lat Antoniną Turnau. W marcu 2018 roku para doczekała się dziecka. - Każde życie powinno mieć związek z miłością. Uważam, że przysięgę małżeńską "aż do śmierci" powinno się składać nie wcześniej niż w wieku 65 lat - powiedział aktor w wywiadzie, którego udzielił "Gazecie Wyborczej". 

Karol i Małgorzata Strasburgerowie

Z kolei wybranka Karola Strasburgera jest od niego młodsza o 37 lat. Aktor związał się z nią po śmierci swojej drugiej żony Ireny. Niedawno na świat przyszła pierwsza córka Karola i Małgorzaty

Zobacz wideo Karol Strasburger

Beata Ścibakówna i Jan Englert

Kolejna para to Jan Englert i Beata Ścibakówna, których dzieli 25 lat. Co ciekawe, aktor był nauczycielem swojej przyszłej żony w szkole teatralnej. Owocem ich związku jest 20-letnia córka Helena. 

Różnica wieku nie była przeszkodą dla miłościRóżnica wieku nie była przeszkodą dla miłości Fot. Grażyna Jaworska / Agencja Wyborcza.pl

Piotr Rubik i Agata Rubik

Z kolei Piotra Rubika oraz jego żonę Agatę dzieli 19 lat różnicy. Ich zdaniem nie jest to żadna przeszkoda, gdyż w tej kwestii nie ma żadnych reguł. - Ważne, żeby być szczęśliwym. Choć rzeczywiście zauważam taką prawidłowość, że kobiety szukają stabilizacji u boku starszego od siebie partnera. U nas nie widzę żadnych problemów związanych z różnicą wieku. Może dlatego, że w głębi duszy ciągle jestem dzieckiem - mówił muzyk jakiś czas temu w rozmowie z "Show". 

 

Cezary Pazura i Edyta Pazura

W 2009 roku Cezary Pazura ożenił się z młodszą o 26 lat Edytą Zając. Para doczekała się trójki dzieci. - Na początku zastanawiałem się nad tym, co mogę mieć wspólnego z dziewiętnastoletnią dziewczynką. Poznajesz drugą osobę i to jest wielka niewiadoma. Jednak Edytka była osobą bardzo dojrzałą, to było cudowne zaskoczenie, rozsiewała urok wokół siebie, dzięki niej czułem się młodszy. Wszystko rozumiałem, co ona do mnie mówi. Na pewno dla mężczyzny jest to rodzaj wyzwania. Osoba młodsza ma więcej siły, ma większą wydolność, jest ładniejsza - mówił aktor w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Może cię także zainteresować: 

Więcej o: