Namiot dla dzieci - przepis na tajemniczy ogród i popołudnie na plaży

Namiot dla dzieci może być nie tylko fantastyczną kryjówką, ale też efektowną ozdobą ogrodu. Zastanawiasz się, który namiot wybrać i jak zaaranżować tajemniczy kącik? Sprawdź nasze propozycje.

Namiot ogrodowy dla dzieci - pomysł na urodziny 

Dzieciom, które obchodzą urodziny wiosną lub latem można zorganizować przyjęcie w ogrodzie. Mini impreza w stylu boho nie musi generować dużych kosztów, większość atrakcji rodzice bez trudu przygotują samodzielnie. Ciekawym pomysłem jest namiot ogrodowy dla dzieci, gdzie po słodkim poczęstunku maluchy będą mogły chwilę odpocząć lub od razu przystąpić do wesołej zabawy. Stylizowany namiot tipi dla dzieci to dodatkowo bardzo ciekawe tło do pamiątkowej sesji zdjęciowej w ogrodzie. Namiot tipi dla dzieci można bez trudu zamówić przez internet, koszt to około 200 zł. 

Część rodziców z pewnością spróbuje stworzyć miły kącik samodzielnie. Jak zrobić namiot dla dzieci? Szczegóły zdradzamy poniżej. 

Zobacz też: Namioty ogrodowe, czyli stylowe pawilony, baldachimy i zadaszenia do ogrodu

Jak zrobić namiot dla dzieci?

Namiot tipiNamiot tipi Brahmsee, pixabay

Budowa konstrukcji dedykowanej maluchom to świetna zabawa, namiot dla dzieci może być rodzinnym projektem, który zapewni jeszcze więcej chwil razem i to na świeżym powietrzu. Z wideo-instrukcji poniżej dowiesz się jak krok po kroku stworzyć prawdziwy wigwam w stylu boho.

 

 Jak złożyć domek namiot dla dzieci - gotowy produkt 

Po zakupie będziemy potrzebować instrukcji jak złożyć domek namiot dla dzieci. Tutaj prezentujemy filmik dla tych, którzy właśnie otrzymali paczkę i zastanawiają się jak postawić tipi w ogrodzie lub zaciszu dziecięcego pokoju. 

Jak zrobić namiot cyrkowy dla dzieci?

Kolejnym ciekawym motywem urodzinowym jest cyrk, przy okazji można skorzystać z usług profesjonalnego klauna i urządzić tematyczną sesję zdjęciową. Idealnym tłem ponownie będzie namiot. Jak zrobić namiot cyrkowy dla dzieci, który po urodzinach sprawdzi się też przy rodzinnych przedstawieniach? Zobacz tutaj.

Namiot dla dzieci samorozkładający - idealne rozwiązanie na wakacje 

Przygotowania do rodzinnego wyjazdu generują dużo stresu, namiot na plażę zdecydowanie lepiej jest zamówić wcześniej przez internet. Koszt takiego dodatku to około 100 zł. Namiot dla dzieci samorozkładający można szybko i łatwo rozłożyć i złożyć nawet przy dużym wietrze. 

Namiot dla dzieci. Zdjęcie ilustracyjneNamiot dla dzieci. Zdjęcie ilustracyjne Nadin Panina/shutterstock.com

Jak złożyć namiot samorozkładający dla dzieci - instrukcja 

Nie jest to czynność, którą powtarzamy codziennie i z pewnością część osób zastanawia się jak złożyć namiot samorozkładający dla dzieci. Zobacz wideo.

Jak zrobić namiot dla dzieci z niczego? 

Po przybyciu na plażę często okazuje się, że wiatr i słońce mogą skutecznie skrócić nam miłe popołudnie. Rodzice małych dzieci, którzy przy okazji mają ze sobą wózek, przy pomocy dużej pieluchy i długiego patyka mogą stworzyć mini wigwam dla dziecka. Przydatne będą też torby i plecaki, czy po prostu duża chusta i rower

Zobacz też: Fotel wiszący na balkon. Który wybrać i jak go zamontować?

Zobacz wideo Jak będzie wyglądał sezon ślubny i wakacyjny?
Więcej o: