Córka Reese Witherspoon ma już 21 lat. Podobieństwo do mamy? Uderzające! Wyglądają jak bliźniaczki

Reese Witherspoon jest mamą trójki dzieci: 8-letniego Tennessee Jamesa, 17-letniego Deacon Reesea oraz 21-letniej Avy Elizabeth. Córka aktorki wyrosła na piękną kobietę, która podobnie jak Reese Witherspoon, rozwija swoją karierę w show-biznesie. Co więcej, Ava Elizabeth jest niezwykle podobna do swojej mamy. Niektórzy twierdzą, że wyglądają jak bliźniaczki!
Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Reese Witherspoon to niewątpliwie jedna z bardziej popularnych aktorek na świecie. W 2006 i 2015 znalazła się na liście 100. najbardziej wpływowych ludzi ogłoszonej przez magazyn "Time", a w 2019 "Forbes" wymienił ją jako jedną ze 100. najpotężniejszych kobiet na świecie. Choć na swoim koncie ma udział w wielu różnych gatunkach filmowych, to najbardziej kojarzona jest właśnie z komediami romantycznymi. Rozpoznawalność oraz sympatię widzów przyniosły jej role w takich filmach, jak "Legalna blondynka", "Legalna blondynka 2", "Jak w niebie" czy "Spacer po linie", za który otrzymała Oscara. W ślady Reese Witherspoon idzie jej córka, która w tym roku skończy 22 lata i obecnie spełnia się jako modelka oraz influencerka. Aż trudno uwierzyć w jej wizualne podobieństwo do mamy.

 

Córka Reese Witherspoon ma już 21 lat. Podobieństwo do mamy? Uderzające! Wyglądają jak bliźniaczki 

Ava Elizabeth Phillippe to najstarsze dziecko i jedyna córka Reese Witherspoon, którą bardzo często można było zobaczyć u boku mamy na czerwonym dywanie. Na przestrzeni lat, Ava wyrosła na piękną kobietę i również zdecydowała się rozwijać swoją karierę w show-biznesie. Córka Reese Witherspoon jest studentką UC Berkeley, modelką, a także influencerką, która z powodzeniem prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie milion użytkowniczek oraz użytkowników. Na swoim koncie ma już współprace z takimi markami, jak Tiffany and Co. czy Chanel. Jako modelka zadebiutowała w 2018 roku, pojawiając się w jesiennej kolekcji Rodarte.

Nieustanne wrażenie na internautkach oraz internautach robi również podobieństwo Avy Elizabeth do mamy. Zgadzacie się ze stwierdzeniami, że wyglądają jak siostry?

Wow, wyglądacie jak bliźniaczki!
Piękna mama i córka
Przysięgam, że córka wygląda jak Twoja bliźniaczka. Mógłby powstać re make "Legalnej blondynki" z nią, zamiast Ciebie. Nikt nie zauważyłby różnicy
Bardziej jak siostry, niż mama i córka
Twoje geny naprawdę zrobiły kopiuj i wklej

- czytamy w komentarzach na Instagramie.

 
Więcej o: