Oto kilka ważnych zasad! Catherine Zeta-Jones zdradza swój sekret na utrzymanie wspaniałej figury

51-letnia Catherine Zeta-Jones podzieliła się swoim sposobem na zgrabną sylwetkę. Co robi, żeby tak świetnie wyglądać?

Znana aktorka Catherine Zeta-Jones w wywiadzie dla "Wall Street Journal" opowiedziała o swoim zdrowym stylu życia. Co pozwala jej być w wieku 51 lat w tak świetnej formie? Poznaj sekret gwiazdy na wieczną młodość i smukłą sylwetkę. 

Zobacz wideo Fit śniadania, z którymi dobrze zaczniesz dzień

Catherine Zeta-Jones zdradza swój sposób na zgrabną figurę. Jak wygląda dieta gwiazdy? 

Aktorka każdy dzień zaczyna od śniadania. Jak sama podkreśla, nigdy z niego nie rezygnuje i zawsze je niemal to samo: zimą zjada owsiankę z bananem lub czerwonymi jagodami, a latem jogurt grecki z owocami i granolą. 

Catherine Zeta-Jones je świeżą, jak najmniej przetworzoną żywność - nie spożywa fastfoodów i słodyczy. Do swojej diety włączyła także suplementację witamin - m.in. witaminy D, która dba o zdrowe kości, poprawia pamięć i reguluje poziom cukru we krwi, oraz witaminy B, która poprawia funkcjonowanie układu nerwowego, a także dba kondycję skóry, włosów i paznokci. Gwiazda przyznaje też, że uwielbia desery, ale teraz nie może sobie na nie pozwolić. W wywiadzie wyznała, że ma jedno marzenie: jeść tylko desery. Podczas wywiadu stwierdziła: 

Kiedy się zestarzeję, zacznę przyjmować dużo witamin, ponieważ chcę po prostu móc jeść deser do końca życia. Teraz nie mogę sobie na to pozwolić, ale w przyszłości się to zmieni. Moim marzeniem jest jeść tylko deser. To jest cel. zdradziła w rozmowie z "Wall Street Journal".

Gwiazda przyznaje, że zawsze pilnuje, aby pod ręką mieć coś do picia. Odpowiednie nawodnienie podkręca metabolizm i sprawia, że skóra jest nawilżona, dzięki czemu wyglądamy zdrowo i promiennie.

 

Catherine Zeta-Jones nie zapomina o aktywności fizycznej

Aktorka jest bardzo aktywna fizycznie. Uwielbia narty, pływanie oraz grę w tenisa. Korzysta także z domowej siłowni. 

Mam bieżnię i orbitrek w piwnicy i trochę ciężarków - powiedziała w wywiadzie, pokazując, że osiągnięcie wysportowanej sylwetki jest możliwe, jeśli zostaną wprowadzone niewielkie, choć znaczące zmiany w stylu życia. 
Więcej o: