Biedronka wyprzedaje buty i modne dodatki marki Adidas. "To chyba hit sprzedażowy"

Sieć sklepów Biedronka umieściła w swojej najnowszej ofercie buty oraz modne akcesoria marki Adidas w bardzo okazyjnych cenach. - Kupiłam buty, są lekkie i mega wygodne, mam nadzieję, że przebiegną mnóstwo kilometrów - piszą internautki, które już skorzystały z okazji.
Zobacz wideo Porównanie aplikacji dwóch największych dyskontów w Polsce. Biedronka czy może jednak Lidl?

Czy można kupić fajne buty, ubrania lub dodatki i nie wydawać przy tym dużo pieniędzy? Oczywiście, że tak! Przykładem na to są wybrane rzeczy, które znajdziemy m.in. w popularnych dyskontach. Oferty promocyjne w takich sklepach jak Biedronka cieszą się zwykle sporą popularnością. Nie ma w tym jednak dziwnego, gdyż jest to świetna okazja, by kupić różne produkty (w tym również odzież czy obuwie) dużo taniej i zaoszczędzić przy tym trochę pieniędzy. Obecnie, w sklepach Biedronka znaleźć można sportowe buty, a także inne modne dodatki znanej marki Adidas w bardzo przystępnych cenach.

Biedronka wyprzedaje hitowe buty i dodatki marki Adidas. "Są nie do zdarcia. Bardzo wygodne"

W najnowszej ofercie sklepów Biedronka znalazły się m.in. buty Adidas Galaxy 5 do biegania w wersji damskiej oraz męskiej. Wersja damska dostępna jest w różnych kolorach oraz rozmiarach od 37 1/3 do 39 1/3, męskie natomiast w rozmiarach od 41 do 45 1/3 . Według opisu producenta buty są wytrzymałe i zapewniają stabilne wsparcie. Obie wersje kosztują 149 zł. Ponadto, na półkach sklepowych Biedronki znaleźć można klasyczne czapki z daszkiem Adidas w różnych kolorach za 59,90 zł, które - jak zapewnia producent - zapewniają ochronę przeciwsłoneczną, mają miękki materiał i regulowany obwód.

Była też saszetka i według gazetki powinny być też torby i koszulki - Adidas lub Reebok. I saszetki są w cenie 49,90zł. Z kolei koszulki 59,90zł. Patrząc na to jak bardzo mało było tego towaru u nas to chyba hit sprzedażowy

- czytamy na Instagramie biedronkowe.love.

 
Kupiłam buty, są lekkie i mega wygodne, mam nadzieję, że przebiegną mnóstwo kilometrów
Miałam te buty mniej więcej od 2013 roku i mam do dziś. Są nie do zdarcia. Bardzo wygodne, nie psują się. Polecam bardzo. Kupiłam je wtedy za ponad 250zl i to w promocji, więc bardzo się opłaca
Wczoraj kupiłam te buty :) Są rewelacyjne, dobrze wykonane i lekkie! Cena rewelka

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: