Te proste zasady Kardashianek pomogą ci zadbać o sylwetkę

Siostry Kardashian swoimi zgrabnymi sylwetkami imponują wielu kobietom. Jak dbają o swoje figury? Poznaj kilka zasad, które polecają celebrytki.

Siostry Kardashian wiedzą jak zadbać o swoje ciało. Jednak zdrowa sylwetka to nie tylko dieta i aktywność fizyczna - to także relaks i dbanie o dobre samopoczucie. Co sprawia, że Kim, Kourtney i Khloe Kardashian wyglądają zawsze świetnie? Celebrytki udzieliły kilku wskazówek. 

Zobacz wideo Kim i Kourtney Kardashian w Armenii. Ochrzciły swoje dzieci w tamtejszym kościele

Zaplanuj swój dzień. Dzięki temu znajdziesz czas nawet na odpoczynek 

Dla sióstr Kardashian ważne jest planowanie każdego dnia. Dzięki temu łatwo jest zachować równowagę między czasem na pracę, aktywność fizyczną a odpoczynkiem. Rozpisz sobie czas w ciągu dnia na pracę, posiłki trening i chwilę dla siebie. To sprawi, że o niczym nie zapomnisz. 

Aktywność fizyczna to podstawa

Kim, Kourtney i Khloe Kardashian dużo czasu spędzają na siłowni. Każda z nich ćwiczy także w domu, dzięki czemu mogą pochwalić się zgrabnymi sylwetkami. Pamiętaj, że aktywność fizyczna to świetny sposób na utrzymanie dobrej formy. Ponadto podczas treningu twój organizm wytwarza endorfiny, które pomagają redukować poziom stresu. 

Siostry Kardashian często zmieniają swój styl odżywiania

W naturze celebrytek nie leży trzymanie się jednego jadłospisu. Często zmieniają swoje menu i próbują nowych smaków. Khloe przyznała kiedyś, że każda z nich je co innego. 

„Nie zgadniecie, co naprawdę jedzą moje siostry. Mamy tak różne zwyczaje żywieniowe, że czasem, gdy próbujemy wybrać restaurację, zastanawiam się, czy jesteśmy w ogóle spokrewnione!” – napisała Khloe na swojej stronie.

Jest jednak pewna zasada, której siostry się trzymają: produkty muszą być zdrowe i jak najmniej przetworzone. 

Nie zapominaj o rozwoju osobistym 

Nic lepiej nie pozwoli nam poznać samych siebie, jak odkrywanie nowych pasji, uczenie się nowych rzeczy i podejmowanie kolejnych wyzwań. Motywacja sprawia, że możemy zdziałać więcej, niż nam się wydaje. 

Spędzaj czas na świeżym powietrzu

Wiele osób zapomina, jak ważne jest przebywanie na świeżym powietrzu. Dotlenienie organizmu niesie za sobą wiele korzyści m.in. lepsze samopoczucie. Kiedy spędzamy czas na dworze, nasz organizm wytwarza więcej witaminy D, która wpływa pozytywnie na nasz układ kostny oraz nerwowy. Spacer, jazda na rowerze, rolki czy kąpiel słoneczna - nie ważne, co wybierzesz, ważne, żebyś nie siedziała w zamkniętym pomieszczeniu. 

Więcej o: