Izabela Krzan pokazała się w zaskakującej fryzurze. W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliście

Izabella Krzan postanowiła zmienić fryzurę. Na Instagramie pochwaliła się odważną metamorfozą. Fani nie kryli zachwytu nad jej nowym wizerunkiem. Zasugerowano jej nawet podobieństwo do Pierwszej Damy RP z dawnych lat

Izabella Krzan zaskoczyła fanów. Niedawno na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w zupełnie odmienionej fryzurze. Charakteryzuje ją prosta grzywka i włosy o wiele krótsze niż wcześniej. Fani zauważyli coś jeszcze, prezenterka była ubrana w strój modny w latach 90tych. Metamorfoza na tyle im się spodobała, że nie kryli zachwytu w komentarzach. Uznali, że nowa fryzura bardzo jej pasuje i zmiana okazała się dobrym pomysłem. Zauważyli również podobieństwo do znanej postaci ze sceny politycznej.

Zobacz wideo Gwiazdy Disneya z przed lat

Izabella Krzan zmieniła fryzurę. Czy to trwała metamorfoza?

Okazuje się, że zmiana zaszła na potrzeby programu "To był rok" i niestety nowa fryzura, to tylko peruka. Izabella Krzan zachowała swoje długie, gęste włosy, ale charakteryzacja okazała się bardzo udana. Niektórzy fani naprawdę uwierzyli w radykalną zmianę prezenterki. Uznali, że w nowym wydaniu wygląda ładnie i dziewczęco, a przede wszystkim że naprawdę jest jej w niej do twarzy. 

Piękna jesteś!
Bardzo twarzowo
Klasa!
 

Jeden z obserwatorów zauważył również podobieństwo do Jolanty Kwaśniewskiej w czasach pierwszej kadencji prezydentury męża. To słuszna uwaga, ponieważ taka fryzura była bardzo popularna w tamtych latach i nosiło ją wiele kobiet. Fani stwierdzili zgodnie, że Izabella Krzan powinna rozważyć taką metamorfozę, ponieważ w wyjątkowy sposób podkreśla jej urodę

Myślicie, że powinna wziąć pod uwagę sugestię fanów i zmienić swój wizerunek? W programie "To był rok" możemy oglądać ją w przeróżnych metamorfozach związanych z minionymi epokami. Być może prezenterka zainspiruje się jednym z wizerunków na tyle, aby powrócić do dawnej epoki. Stylizacje z lat 90 są znów modne, a niektóre akcenty z dawnych czasów wracają, jak bumerang. Jest to zatem bardzo możliwe. 

 
Więcej o: