Schudła ponad 60 kg i wygląda 20 lat młodziej. Jej sekret? Wykluczyła z diety jeden produkt

- Nie podobało mi się moje życie, więc postanowiłam je zmienić - przyznaje Misty Mitchell, która w momencie podjęcia tej decyzji ważyła ponad 130 kg. Wystarczyło, że wykluczyła z diety jeden produkt, a jej wygląd zmienił się nie do poznania.
Zobacz wideo Odchudzający trening dla początkujących autorstwa Kasi Dziurskiej

Misty Mitchell miała problemy z nadwagą już jako bardzo młoda kobieta. W wieku 20 lat, schudła stosując dietę Atkinsa, jednak bardzo szybko dopadł ją efekt jo-jo. Przyrost wagi sprawił, że poczuła się beznadziejnie i wówczas kompletnie zrezygnowała z dbania o siebie. - Całkowicie zrezygnowałam ze zdrowego jedzenia i dokonywania dobrych wyborów, a jadłam po prostu wygodne jedzenie, takie jak tacos i hamburgery czy smażony stek z kurczaka. To wszystko bez zastanawiania się nad kaloriami i ponownym przybieraniem na wadze - przyznała w rozmowie z People.

Przez miesiąc robiła sto przysiadów dziennie. Efekt? Nie takiego się spodziewała (zdjęcie ilustracyjne)Przez miesiąc robiła sto przysiadów dziennie. Efekt? Nie takiego się spodziewała

Misty Mitchell zdała sobie sprawę, że osiągnęła krytyczny punkt w swoim życiu, kiedy waga pokazała 134 kg. - Byłam przykuta do łóżka, byłam wielka, nieszczęśliwa i miałam kaca. Piłam przynajmniej co drugi dzień - dodaje.

Jak sama przyznaje, potrafiła cały dzień jeść, wieczorami pić, a kolejnego dnia jedzeniem leczyć kaca. Bywały momenty, kiedy miała problem z założeniem skarpetek i usadowieniem się w fotelu samochodowym. Tuż po operacji na przepuklinę międzykręgową powiedziała sobie dość i postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie.

Schudła ponad 60 kg i teraz nie tylko wygląda 20 lat młodziej, lecz przede wszystkim czuje się świetnie.

W lutym 2015 roku, Misty Mitchell zdecydowała się na radykalną zmianę swojego stylu życia. Przede wszystkim odstawiła alkohol, ograniczyła spożywanie węglowodanów i zaczęła regularnie ćwiczyć. - Rzuciłam picie, rzuciłam papierosy i rzuciłam jedzenie węglowodanów tego samego dnia. Oczywiście dokonanie tak drastycznej zmiany stylu życia wcale nie było łatwe - mówi.

Wydała tysiące dolarów na botoks i wypełniacze. Teraz ma 'największe kości policzkowe na świecie'. Efekt? (zdjęcie ilustracyjne)Wydała tysiące dolarów na botoks i wypełniacze. Teraz ma "największe kości policzkowe na świecie". Efekt?

 

Obecnie, Misty Mitchell trzyma się diety złożonej z chudego mięsa (takiego jak kurczak, indyk czy krewetki), zielonych warzyw i zdrowych tłuszczów. Trenuje również pięć dni w tygodniu, podnosząc ciężary z osobistym trenerem. Ponadto, swój sukces w odchudzaniu przekształciła w biznes i teraz pomaga innym zrzucać zbędne kilogramy. - To naprawdę satysfakcjonująca praca. Trenuję ludzi i świętuję ich sukcesy. Sama ważyłam ponad 134 kg i byłam w tym samym miejscu. Myślę, że to daje im więcej zaufania do mnie - przyznaje.

 

Źródło: people.com

Więcej o: