Biedronka wyprzedaje hitowe buty damskie za mniej niż 40 zł

Biedronka wprowadziła do swojej sprzedaży hitowe buty damskie - trampki. Idealnie sprawdzą się na co dzień zarówno do sportowych, jak również casualowych stylizacji. I co ważne, kosztują naprawdę niewiele.

Biedronka to jeden z tych popularnych sklepów, który regularnie udowadnia, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Znany dyskont stara się na bieżąco odpowiadać na potrzeby klientów, wprowadzając do swojej oferty ubrania, buty czy dodatki, zgodne z najnowszymi i najbardziej gorącymi trendami. Nie inaczej jest i tym razem. Klientki fashionistki na pewno będą bardzo zadowolone.

Biedronka ma bowiem obecnie w swojej ofercie tak uwielbianie przez kobiety trampki. Wyglądem przypominają klasyczne Conversy, jednak są od nich znacznie tańsze. Takie buty idealnie sprawdzą się na co dzień zarówno do sportowych, jak również casualowych stylizacji.

Zobacz wideo

Biedronka wyprzedaje hitowe buty - trampki damskie

Biedronka ma obecnie w swojej ofercie trampki damskie. Ich największym atutem jest uniwersalność, ponieważ pasują praktycznie do wszystkiego. Wyglądem przypominają kultowe trampki marki Converse.

W ofercie sklepów Biedronka znajdziemy szeroką rozmiarówkę butów: od 36 do 45. Ile za nie zapłacimy? Jedyne 34,99 zł. za parę. Do wyboru mamy aż trzy stonowane kolory:

  • biały,
  • czarny,
  • granat.

Buty już można kupić w sklepach sieci Biedronka (od 12 kwietnia). Oferta ważna jest do 25 kwietnia bądź też do wyczerpania zapasów.