Ewelina Lisowska porównała zdjęcie w bikini z teraz i sprzed kilku lat. Jest dumna z tej zmiany

Ewelina Lisowska przeszła w ostatnim czasie metamorfozę. Gwiazda zestawiła ze sobą dwa zdjęcia w bikini. Pierwsze z nich zostało wykonane kilka lat temu, gdy piosenkarka ważyła 45 kg. Z kolei drugie pochodzi sprzed kilku dni.

Ewelina Lisowska zdradziła, że w ostatnim czasie przytyła kilka kilogramów. Mimo że obecnie waży 7 kg więcej, czuje się znacznie bardziej szczęśliwa. - Ten sam strój, a dwie różne kobiety - napisała pod swoim najnowszym postem. 

Ewelina Lisowska zestawiła dwa zdjęcia w bikini

Piosenkarka przyznaje, że kilka lat temu była dumna ze swojego ciała. Jednak gdy teraz patrzy na stare zdjęcia, jest przerażona i wcale nie podoba się sobie w takiej wersji. Zdradza, że w tamtych czasach goniła za jakimś "ideałem". Ważyła wówczas 45 kg. - Chyba nie trzeba mówić ile kosztowało to wyrzeczeń i wysiłku... Strach przed dodatkowymi kilogramami, wręcz paraliżował, a brak treningu wpędzał w poczucie winy - wyznaje Lisowska. 

 
Dziewczyna z prawej zrozumiała, że ma prawo odetchnąć od pogoni za ciałem idealnym. Wrzuciła na luz, cieszyła się życiem i zdjęła z siebie ten ciężar wiecznych restrykcji. Dbanie o siebie jest dobre i fajne, ale nie jeśli to rządzi naszym życiem. Gdzie w tym jest miejsce na beztroskę i szczęście? [...] Choć ciało złapało kilka dodatkowych kilogramów, moja głowa jest jakby lżejsza

- pisze w dalszej części posta Lisowska.

Ewelina Lisowska w bikini. "Po prawej zdecydowanie wyglądasz zdrowiej i piękniej!"

Pod postem piosenkarki pojawiło się wiele komentarzy. Fani są zachwyceni metamorfozą gwiazdy. Wiele z nich uważa, że obecnie wygląda znacznie lepiej. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem.

Po prawej zdecydowanie wyglądasz zdrowiej i piękniej!
Najważniejsze to czuć się dobrze ze swoim ciałem! Wyglądasz pięknie!
Zdrowe i bardzo pozytywne podejście! Jestem jak najbardziej na tak.
W każdej formie wyglądasz dobrze! Najważniejsze jest to, jak Ty się czujesz, a nie jak czują się osoby, które na Ciebie patrzą.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: