Emily Ratajkowski pokazała się w bikini. Fani nie mogą uwierzyć, że niedawno urodziła. "Jakim cudem?!"

Emily Ratajkowski niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. 29-letnia modelka chętnie elacjonowała na Instagramie przebieg ciąży i pokazywała fanom, jak w tym czasie zmienialo się jej ciało. Ostatnio opublikowała na Instagramie nagranie, na którym pokazała swoje ciało po ciąży. - Jakim cudem twoje ciało tak wygląda miesiąc po ciąży?! - pytają fanki oraz fani.
Zobacz wideo Klaudia Halejcio w ciąży na basenie

Emily Ratajkowski jest jedną z bardziej rozpoznawalnych modelek na świecie i uważana jest za jedną z piękniejszych kobiet współczesnego modelingu. Międzynarodową popularność zyskała biorąc udział w kontrowersyjnym teledysku Robina Thicke do piosenki "Blurred Lines". Na swoim Instagramie, Emily Ratajkowski jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 27 mln obserwatorek i obserwatorów. Modelka chętnie dzieli się tam różnymi zdjęciami oraz nagraniami ze swojego życia. Niedawno została również mamą, a od czasu ogłoszenia radosnej nowiny, chętnie publikowała na swoim Instagramie odważne zdjęcia, eksponując ciążowe krągłości. 11 marca poinformowała na Instagramie, że jej pierwsze dziecko (Sylvester Apollo Bear) jest już na świecie, a już miesiąc po porodzie zaskoczyła na Instagramie swoją figurą po ciąży.

Pokazała, dlaczego kobiety nie powinny porównywać się z modelkami. Wideo robi furorę w sieci (zdjęcie ilustracyjne) Pokazała, dlaczego kobiety nie powinny porównywać się z modelkami. Wideo hitem sieci

Emily Ratajkowski pokazała się w bikini. Fani nie mogą uwierzyć, że niedawno urodziła

Emily Ratajkowski, nieco ponad miesiąc po porodzie, udostępniła na swoim Instagramie nagranie, na którym pozuje w skąpym bikini. Obserwatorki oraz obserwatorzy modelki są pod ogromnym wrażeniem i nie mogą uwierzyć, że tak szybko wróciła ona do formy sprzed ciąży. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy oraz komplementów w kierunku Emily Ratajkowski:

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak zmieniło się jej ciało po ciąży. 'Była Fiona, nie ma Fiony' (zdjęcie ilustracyjne) Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak zmieniło się jej ciało po ciąży. "Była Fiona, nie ma Fiony"

Dziewczyno, jak możesz mieć takie ciało po urodzeniu dziecka?
Jakim cudem twoje ciało tak wygląda miesiąc po ciąży?!
Zjawiskowa
Bogini
Twoje geny!!! Wyglądasz wspaniale Mamuśka <3
Nie mogę uwierzyć, że niedawno urodziłaś dziecko
Przepraszam, czy nie urodziłaś niedawno dziecka? Musisz być Wonder Woman

- czytamy.

 
Więcej o: