"Magia Nagości" wkrótce w Polsce. Kto poprowadzi kontrowersyjny program randkowy? Emocje będą wielkie

Program "Naked Attraction", nagrywany od 2016 roku w Ameryce, doczekał się rzeszy wiernych fanów. Co najbardziej przekonało widzów? Zapewne spora kontrowersja, która otoczyła go od góry do dołu, wzdłuż i wszerz. Nadszedł czas na polską wersję. Czy "Magia Nagości" ma szansę na sławę?

Programy randkowe, choć przez wielu uważane za synonim kiczu, z roku na rok zyskują na popularności. Wystarczy popatrzeć na oglądalność takich pozycji, jak „Love Island”, „Hotel Paradise” czy niegdysiejszą „Randkę w ciemno”. Tym razem twórcy poszli o krok dalej. „Naked Attraction” stało się dla niektórych sposobem na zabicie wolnego czasu. Szokująca forma poznawania domniemanych partnerów zagarnęła rzeszę wiernych fanów. Na czym się opiera? Na nagości. Już wkrótce wystartuje polska wersja tego telewizyjnego show. Czy nasz kraj jest na nią gotowy?

Zobacz wideo Historia nagości w polskim kinie [Popkultura Extra]

„Magia Nagości” już wkrótce w polskiej wersji. Szokujący program telewizyjny już wkrótce pojawi się na ekranach telewizorów

„Naked Attraction” lub inaczej, „Magia Nagości” stara się odpowiedzieć na pytanie, czy dopasowanie wyłącznie pod względem fizycznym, może stać się zalążkiem miłości i długotrwałego związku. Choć sama forma programu może wydawać się mocno perwersyjna, w istocie okazuje się, że dla wielu stała się sposobem na samoakceptację. W jaki sposób? Motyw jest prosty.

Zwykle w programach telewizyjnych oglądamy pięknych uczestników, którzy jakby wyciągnięci z okładek magazynów, zachwycają wszystkich widzów swoją nieskazitelną urodą. W tym przypadku pokazywane są różne sylwetki – osoby z nadwagą, niepełnosprawnościami i różnymi innymi modyfikacjami ciała. Wszystko nago, bez żadnych skrępowań. Dzięki temu świat przestaje być czarno – biały, a definicje piękna stają się dla nas niezliczone. Amerykańska wersja programu przypadła do gustu także Polakom i jak się okazuje, już wkrótce będziemy mogli oglądać w nim naszych rodaków. Czy nasz kraj jest na to gotowy? To się okaże. Tymczasem na fanpage’u polskiej edycji „Magii Nagości” właśnie ruszył casting! 

Do udziału w castingu zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Jesteśmy otwarci na różnorodność. Zdecydowaliśmy się na produkcję polskiej edycji „Magii nagości”, ponieważ program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała – mówił w rozmowie z portalem Wirtualne Media dyrektor programowy Zoom TV, Rafał Freyer.

„Magia Nagości” – kto poprowadzi nowy show telewizyjny?

Zapewne wiele z was zastanawia się, kogo widzielibyśmy w roli prowadzącego nowego programu. Trzeba przyznać, że będzie wymagało to sporej dawki odwagi. Nagość wciąż podlega w naszym kraju swego rodzaju schematom tabu. Mówimy o niej, ale zachowujemy ją dla siebie. Producenci polskiej edycji „Magii Nagości” zapowiedzieli,  że program uniesie na swoich barkach znana aktorka, Olga Kowalska. Gwiazda przyznaje, że choć przyjdzie jej zmierzyć się z trudnym zadaniem,  jego misja stała się dla niej numerem jeden podczas podejmowania decyzji o wzięciu udziału w nowym przedsięwzięciu.

Najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. "Magia nagości" to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada – wytłumaczyła.

Być może czasy, w których piękno kreowane jest za pomocą programów graficznych, czekają na źródło rzeczywistej natury? Program, w którym nie ma lepszych i gorszych może pokazać nam, że nieosiągalne kanony urody wcale nie są definicją naszej wartości.

Amerykańską wersję „Naked Attraction” możemy już teraz oglądać w zasobach TVN - u na stornie player.pl. Polska edycja już wkrótce zostanie wyemitowania na łamach kanału Zoom TV.

Więcej o: