Mandaryna pokazała, jak wyglądała w dzieciństwie. "Na głowie miałam coś dziwnego"

Mandaryna po raz kolejny zaskoczyła fanów. Niedawno zmieniła kolor włosów, a także pochwaliła się zdjęciem z pierwszego publicznego występu. Fotografię wykonano w dzieciństwie, a sama gwiazda podchodzi do tych czasów z dystansem. "Miałam na głowie coś dziwnego" - napisała

Mandaryna po latach chętnie wraca do różnych etapów jej kariery. Pomimo tego, że jej wspomnienia nie zawsze są kolorowe, to z czasem nabrała do nich dystansu i dzieli się nimi z fanami na swoim Instagramie. Pamiętne występy przyniosły jej sławę, podobnie jak małżeństwo z liderem grupy Ich Troje. Ostatnio podzieliła się zdjęciem, na którym widzimy jej pierwszy debiut artystyczny. Czarno biała fotografia przedstawia małą dziewczynkę w osobliwym stroju. 

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd

Mandaryna wspomina występ z czasów dzieciństwa. "Miałam na głowie coś dziwnego"

Zdjęcie Mandaryny pochodzi prawdopodobnie z przedstawienia szkolnego, jednak wielokrotnie w wywiadach opowiadała, o swoim debiucie jako wokalistka, w zespole dziecięcym "Krajki". Jej ciekawy strój niestety nie pokazuje, w jaką rolę się wcieliła, ale uwagę bez wątpienia przykuwa nakrycie głowy artystki. Marta zdradza, że występ był dla rodziców i sąsiadów, którzy już wtedy docenili jej talent. 

Nie wiem kim byłam w tym przedstawieniu ale na głowie miałam coś dziwnego

podpisała zdjęcie Mandaryna.

 

Jej fani w komentarzach nie szczędzili komplementów. Zauważyli, że gwiazda zachowała swój uśmiech i nadal obdarza ich pozytywną energią. Zasugerowali też, że nadal wygląda młodo i pięknie, co i my zgodnie przyznajemy.

Ahh po tylu latach ale ten sam uśmiech
Nie zmieniłaś się, śliczna dziewczyna!

Gwiazda niedawno przeszła również sporą metamorfozę. Zmieniła kolor włosów na modny brąz, w którym prezentuje się rewelacyjnie. Ciekawi jesteśmy, czy wróci także do koncertowania. Jej występy taneczne ze szkołą tańca, której jest właścicielką, możemy obserwować na jej profilu oraz licznych turniejach. 

 
Więcej o: