Tych trzech dodatków nie może zabraknąć na twoim balkonie. Znajdziesz je w sieci sklepów Biedronka

Dodatki na balkon kupisz w atrakcyjnych cenach. Nie kosztują wiele, a mogą odmienić go całkowicie. Z tymi elementami przemienisz go w przytulny kącik dla ciebie i twoich bliskich. Dzięki nim, stanie się ulubionym miejscem do spędzania czasu. Sprawdź, czego nie może na nim zabraknąć.

Jakie dodatki należy kupić, aby balkon wyglądał pięknie? Okazuje się, że nie potrzeba wiele. Aby twój balkon stał się szczególnym miejscem, warto dobrać odpowiednie elementy. Wygodny fotel, oświetlenie, czy kwiaty stworzą przytulny klimat, którzy przemieni go w magiczny zakątek. Proponujemy trzy rzeczy, których nie może zabraknąć na balkonie. Kupisz je w popularnym sklepie w atrakcyjnych cenach. 

Zobacz wideo Balkonowy kwietnik ze skrzynki po owocach

Skrzynka balkonowa w niskiej cenie. Posadzisz w niej kolorowe kwiaty

Skrzynkę balkonową w jasnym kolorze kupisz teraz w sklepach Biedronka. Oferta wiosenna zawiera wiele drobiazgów, jednak właśnie bez kwiatów balkon będzie wyglądał szaro i nieciekawie. Jeśli uważasz, że nie masz ręki do roślin możesz zasadzić kwiaty, które nie wymagają szczególnej opieki. Nawet najprostszy element roślinny da namiastkę ogrodu i będzie prezentował się fantastycznie. Montaż skrzynki ułatwią specjalne uchwyty, które są już zamocowane przy skrzynce. Kosztuje jedynie 9,99 więc możesz zdecydować się na więcej niż jedną. 

Fotel wiszący na balkon to bardzo popularny mebel. Zdjęcie ilustracyjneFotel wiszący na balkon. Który wybrać i jak go zamontować?

donicadonica Pepco

Fotel, który nie zajmuje dużo miejsca powinien być bardzo wygodny

Balkon może mieć różny rozmiar, ale jeśli już decydujemy się na fotel, to powinien być wygodny i ekonomiczny. Miło wypić na balkonie poranną kawę, czy zjeść śniadanie. Biedronka proponuje wygodny fotel za 99 złotych. Posiada miękką poduszkę z oparciem, która umożliwia wielogodzinne spędzanie czasu w jednej pozycji bez obaw, o ból pleców. Dodatkowym atutem są podłokietniki. Możesz regulować pozycję, a przy okazji fotel będzie się pięknie prezentował. Jego uniwersalny kolor świetnie dopasuje się do otoczenia. 

Jak w trzy lata zostać zielonym prosem - ogrodnictwo balkonowe i parapetowe w pięciu krokachJak w trzy lata zostać zielonym prosem - ogrodnictwo balkonowe i parapetowe w pięciu krokach

fotelfotel pepco

Osłona balkonowa w atrakcyjnej cenie. Liczy się nie tylko wnętrze

Warto zadbać o wygląd balkonu również z zewnątrz. W tym celu obowiązkowym elementem będzie specjalna siatka. Nie tylko ma wartość wizualną, ale pomaga też dbać o bezpieczeństwo. Osłona balkonowa z Biedronki ma prosty montaż i uniwersalne wymiary. Z powodzeniem zamontujesz ją samodzielnie i będzie pasowała do każdego wystroju. Jest dostępna w uniwersalnych kolorach, a materiał jest odporny na zmiany pogodowe. Kosztuje jedyne 39 złotych. 

osłona balkonowaosłona balkonowa Pepco

Pamiętaj, że twój balkon możesz udekorować według własnej fantazji. Te trzy elementy pomogą ci przemienić go w przytulny zakątek, ale nie musisz się ograniczać. Dodaj gustowne lampki, mały stolik lub hamak. Spraw, aby było to miejsce spędzania czasu z bliskimi, lub chwili wytchnienia, której potrzebujesz tylko dla siebie.