Sinsay wyprzedaje hitowy płaszcz za niecałe 100 zł

Sinsay to jedna z tych popularnych sieciówek (obok Reserved, Zary czy H&M), w której wciąż obowiązują wielkie wyprzedaże. Dzięki temu możemy zaopatrzyć się w prawdziwe perełki, nie wydając na nie fortuny. Tym razem znalazłyśmy dla was piękny, klasyczny płaszcz, który będzie pasować praktycznie do każdej stylizacji.

Sinsay to polska sieć odzieżowa, należąca do marki LPP. W jej skład wchodzą również: Cropp, House, Mohito oraz Reserved. Ta popularna sieciówka regularnie udowadnia, że można wyglądać modnie, zgodnie z najnowszymi i najbardziej gorącymi trendami, nie wydając na to fortuny. Nie inaczej jest i tym razem.

W Reserved wciąż trwa wielka wyprzedaż (międzysezonowa), dzięki czemu możemy zaopatrzyć się w stylowe ubrania, buty, torebki czy dodatki, płacąc za nie niewielkie pieniądze. To również doskonała okazja, aby zakupić uniwersalne elementy garderoby, które posłużą nam przez lata i będą pasować do wielu stylizacji

Zobacz wideo

Sinsay wyprzedaje hitowy płaszcz za niecałe 100 zł. To must have w każdej szafie

My wypatrzyłyśmy na wciąż trwającej wyprzedaży w sklepach sieci Sinsay klasyczny płaszcz w szarym kolorze. Taki model to must have w każdej szafie! Ma prosty, klasyczny krój, dzięki czemu będzie pasować praktycznie do każdej stylizacji.

Płaszcz, który kupicie obecnie na wyprzedaży w sklepach sieci Sinsay, jest długi i ma wykładany kołnierz. Dodatkowo wyposażony jest w kieszenie i pasek w talii, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do ciała. Wcześniej kosztował 139,99 zł, teraz zaś kupicie go dużo taniej, ponieważ na promocji. Zapłacicie za niego 99,99 zł.

Sinsay wyprzedaje hitowy płaszcz za niecałe 100 złSinsay wyprzedaje hitowy płaszcz za niecałe 100 zł fot. screen: www.sinsay.com/pl