Adriana Kalska już tak nie wygląda! Jej metamorfoza podzieliła fanów i zaskoczyła nawet partnera aktorki

Adriana Kalska zmieniła fryzurę i zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Ta radykalna metamorfoza nie spodobała się jednak każdemu. Obserwatorzy rozpoczęli burzliwą dyskusję, a aktorki nie poznał nawet jej partner, Mikołaj Roznerski, który postanowił skomentować zdjęcie

Adriana Kalska zmieniła kolor włosów. Radykalną metamorfozą pochwaliła się na Instagramie. Z opisu możemy wywnioskować, że powodem tej nagłej zmiany jest nowy projekt, związany z pewną stacją telewizyjną. Aktorka, której cechą charakterystyczną były do tej pory ciemne, długie włosy, postanowiła przefarbować je na jasny blond, który całkowicie ją odmienił. Zdjęcie skomentował jej życiowy partner, Mikołaj Roznerski, który nie krył zaskoczenia. 

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta

Adriana Kalska w nowej fryzurze. Co na to fani?

Adriana Kalska zaskoczyła swoich obserwatorów, którzy w komentarzach pod zdjęciem natychmiast wyrazili swoje zdanie. Niestety, nie wszystkim metamorfoza przypadła do gustu. Zarzucono jej nawet noszenie peruki, a koloryzację uznano za mało udaną. Być może wynikało to z przyzwyczajenia do dawnego wizerunku aktorki. Na szczęście znalazły się także ciepłe komentarze, które zachwalały jej nowy kolor włosów.

Peruka? I tak ładnie...ale w ciemnych ogień
Zdecydowanie wolę Panią jako brunetkę
A mi się podoba bardziej teraz !

Przyznajemy, że aktorka wygląda teraz zupełnie inaczej. Z pewnością niektórym może być ciężko przyzwyczaić się do nowego wizerunku aktorki. Zaskoczony jej wyglądem był także życiowy partner Adriany Kalskiej, Mikołaj Roznerski. Aktor postanowił publicznie skomentować metamorfozę.

 
Ale jak ? Gdzie moja brunetka ?...

-napisał pod zdjęciem.

Nie wiemy, czy faktycznie był zaskoczony, czy jedynie chciał rozbawić obserwatorów celebrytki. Jesteśmy jednak pewni, że partnerka nadal budzi jego zachwyt, niezależnie od koloru włosów. Jesteśmy ciekawi, czy aktorka utrzyma ten diametralnie inny wizerunek na długo i co było powodem tej zmiany. Z niecierpliwością czekamy na nowy projekt, o którym wspomniała w opisie pod zdjęciem. A czy wam podoba się Adriana Kalska w wersji blond?

 
Więcej o: