5 dodatków do domu z Pepco za grosze. To m.in. stylowy pojemnik na biżuterię

Sklepy sieci Pepco kojarzą się przede wszystkim z ogromnym wyborem produktów oraz atrakcyjnymi cenami. W tym przypadku niska cena często idzie w parze z dobrą jakością. Oto kilka dodatków do domu z Pepco, na które warto zapolować w czasie zakupów.

Pepco to jedna z najpopularniejszych sieci z odzieżą i wyposażeniem domu w naszym kraju. Obecnie sklepy, które znajdują się w centrach handlowych, nadal są zamknięte. Zakupy nadal możemy robić w lokalach, które znajdują się poza galeriami. Pełną listę pracujących sklepów znajdziecie na oficjalnej stronie sieci.

5 dodatków do domu z Pepco za grosze: mini krzesełka

Takie mini krzesełka będą doskonałym elementem dekoracyjnym. W wielu domach służą także jako meble dla dzieci. Ceny mini krzesełek są bardzo atrakcyjne w porównaniu do innych sklepów. Zazwyczaj za taki mebel w Pepco zapłacimy około 40 złotych.

 

5 dodatków do domu z Pepco za grosze: pojemnik na biżuterię

Pojemniki na biżuterię z Pepco cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Ich cena wynosi zazwyczaj około 40 złotych. 

 

5 dodatków do domu z Pepco za grosze: wieszaki zamszowe

Zwykle cena takich zestawów waha się w przedziale od czterdziestu do sześćdziesięciu złotych. W sklepach Pepco kupisz je jednak znacznie taniej. Cena za opakowanie wynosi obecnie dziesięć złotych. Ogromną zaletą zamszowych wieszaków jest to, że nie zaciągają ubrań

Zobacz wideo Lodówka jest sklepem pierwszego wyboru

5 dodatków do domu z Pepco za grosze: kubki

Wybór kubków w sklepach sieci Pepco jest wyjątkowo szeroki. A ich ceny są zazwyczaj zaskakująco niskie. Zdarza się, że na promocji możemy kupić stylowy kubek już za 2-3 zł. Jeśli więc chcesz zaopatrzyć się w stylowe kubki, koniecznie sprawdź ofertę Pepco. 

5 dodatków do domu z Pepco za grosze: kocyki

Sklepy sieci Pepco oferują także szeroki wybór różnego rodzaju kocyków. Wyróżnia je nie tylko dobra jakość, lecz także atrakcyjne ceny. Przykładowo, za te polarowe zapłacimy tylko osiem złotych! Z kolei w przypadku kocyków wykonanych z mikrofibry cena nie przekracza zazwyczaj dwudziestu złotych. 

Zobacz także - piękne kolczyki Reserved!

Może cię także zainteresować: