Takiej promocji jeszcze nie było! W Biedronce otrzymasz bon na 99 zł. Jest jeden warunek

Biedronka ruszyła z wyjątkową promocją, dzięki której chce wesprzeć polskich dostawców. Skorzystają na tym także klienci.

Sieć sklepów Biedronka potrafi zaskoczyć swoich klientów. Na nowej akcji dyskontu skorzystają klienci, ale także polscy dostawcy świeżych produktów. Wsparcie polskich producentów i dostawców to kluczowy element strategii firmy, dlatego Biedronka chce zachęcić swoich klientów do wybierania rodzimych produktów. 

Zobacz wideo Aplikacje, które pomogą oszczędzać na zakupach

Voucher 99 zł dla klientów Biedronki. Jakie są warunki promocji? 

Akcja "Kupuj świeże polskie produkty" wesprze lokalnych rolników i dostawców, a klientom umożliwi otrzymanie voucherów o wartości 99 zł na kolejne zakupy. Jak go zdobyć? W okresie od 15 do 30 kwietnia kupuj polskie owoce, warzywa, mięso i ryby. Jeśli w ciągu tych dwóch tygodni wydasz na te produkty 499 zł, to otrzymasz voucher na kolejne zakupy. Wartość zakupów będzie się sumowała na karcie Moja Biedronka. Będzie także drukowana na paragonach zakupowych, abyś wiedziała, ile wydałaś na zakupy polskich produktów. 

Jaka fryzura pasuje do okrągłej twarzy? Trzy modne propozycjeModne fryzury do okrągłej twarzy. Te stylizacje włosów optycznie wyszczuplają

Warto więc w ciągu najbliższych dwóch tygodni zwracać uwagę na pochodzenie produktów. Dzięki temu zdobędziesz kilka złoty na kolejne zakupy, ale także wspomożesz polskie firmy, które przez pandemię straciły część swoich dochodów. Egzotyczne owoce i warzywa np. awokado czy bataty nie będą zaliczały się do promocji, ale już ziemniaki, jabłka czy gruszki pochodzące z Polski jak najbardziej. Podobnie będzie w przypadku mięs i ryb. 

Co ważne, owoce egzotyczne, takie jak np. avocado czy bataty, nie będą się zaliczać do tej promocji, ale za to ziemniaki, jabłka czy gruszki pochodzące z Polski jak najbardziej. Podobnie będzie w przypadku mięs czy ryb: te pochodzące z Polski będą wliczane do promocji, a te importowane już nie – dlatego warto zwrócić uwagę na konkretne oznakowanie kraju pochodzenia na opakowaniu produktu.

Kupuj świeże polskie produkty i zyskaj więcejKupuj świeże polskie produkty i zyskaj więcej Biedronka

Lekarz mówi o pandemii w Zanzibarze i krytykuje celebrytów. Pazura oburzonaLekarz mówi o pandemii na Zanzibarze i krytykuje celebrytów. Pazura oburzona

Zasady wykorzystania vouchera

W maju będzie można wykorzystać otrzymany voucher. Należy pamiętać, że voucherem można zapłacić jednorazowo - nie można rozdzielać środków znajdujących się na nim. Voucherem zapłacisz za cały asortyment dostępny w sklepie z wyłączeniem alkoholu, papierosów, produktów żywienia początkowego, doładowań kart i usług.