Ma najdłuższe nogi na świecie. W szkole dokuczano jej z powodu wzrostu

Na nagraniu, które zostało przygotowane dla Księgi Rekordów Guinnessa, dziewczyna mówi, że odkąd pamięta, zawsze była wyższa niż jej rówieśnicy. Obecnie nastolatka ma 208,23 cm wzrostu, a kończyny dolne stanowią aż 64 procent jej wysokości.

Maci Currin to 17-latka z Teksasu, która jest posiadaczką najdłuższych nóg na świecie wśród kobiet. W ubiegłym roku nastolatka została nawet wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa.

Zawsze była wyższa niż jej rówieśnicy

Na nagraniu, które zostało przygotowane dla Księgi Rekordów Guinnessa, dziewczyna mówi, że odkąd pamięta, zawsze była wyższa niż jej rówieśnicy. Co ciekawe, wysoki wzrost był jedną z jej cech rozpoznawczych już na etapie przedszkola. Dziewczyna każdego roku zyskiwała około 10 centymetrów,

Nastolatka ma najdłuższe nogi na świecie

Maci Currin jest bardzo wysoka. Nastolatka ma obecnie 208,23 cm wzrostu. Kończyny dolne stanowią aż 64 procent jej wysokości - prawa noga Maci ma 134,3 cm, a lewa 135,267 cm.

 

Trudny okres dojrzewania

Nastolatka ma za sobą wiele nieprzyjemnych doświadczeń. W szkole przez wiele lat dokuczano jej z powodu wysokiego wzrostu. Jak wyznaje, było to dla niej bardzo trudne i bolesne. Jednak w pewnym momencie dziewczyna doszła do wniosku, że nie może aż tak bardzo przejmować się opiniami innych osób, gdyż zabiera jej to całkowicie radość życia.

Pozytywna zmiana

Dzięki zmianie postawy życie nastolatki stało się znacznie przyjemniejsze. Zaczęła także grać w szkolnej drużynie siatkówki. Poza tym od jakiegoś czasu bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych - między innymi na Instagramie oraz TikToku. Maci mówi, że w przyszłości chce rozpocząć naukę w Wielkiej Brytanii. Oprócz tego chce pobić kolejny rekord. Dziewczyna planuje zostać najwyższą profesjonalną modelką na świecie.

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: