Julia Wieniawa pochwaliła się swoim salonem. Rozmiar roślin szokuje. "Tylko stada zwierząt brakuje"

Julia Wieniawa udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pokazała swoim część swojego salonu. Uwagę internautek oraz internautów przykuły imponujące rośliny, które znalazły się w mieszkaniu aktorki. - Prawie jak w filmie Jumanji. Jeszcze tylko stada zwierząt brakuje - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Julia Wieniawa urządza mieszkanie. Pokazała sypialnię i taras

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Na przestrzeni ostatnich lat zyskała imponujące grono fanów, które nieustannie się powiększa. Na Instagramie obserwuje ją aż 1,9 mln użytkowniczek i użytkowników, z którymi regularnie dzieli się różnymi kadrami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Nie da się ukryć, że Julia Wieniawa znana jest również ze swojego wyczucia stylu i dobrego gustu, które widocznie jest nie tylko w jej przeróżnych stylizacjach, lecz także wnętrzach nowego mieszkania.

Julia Wieniawa pochwaliła się swoim salonem. Rozmiar roślin szokuje. "Tylko stada zwierząt brakuje"

Julia Wieniawa opublikowała ostatnio na instagramowym profilu zdjęcie prosto ze swojego salonu. Uwagę internautek oraz internautów przykuła imponująca kolekcja roślin, które aktorka hoduje w swoim mieszkaniu. Znalazły się tam m.in. takie kwiaty, jak strelicja białe, strelicja królewska czy monstera. - Od razu widać dobrą rękę sąsiada - skomentował Marcin Tyszka.

Kącik za kanapą momentalnie skojarzył się fankom oraz fanom aktorki z dżunglą, a pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy oraz słów zachwytu nad robiącymi wrażenie roślinami:

Ile ja bym dała za miejsce w domu na takie piękne rośliny
Mój klimat ale dbać o te krzaki to wyczyn
Ale rajsko!
Te kwiaty wyglądają obłędnie
Łoooo imponująca dżungla
Hihi prawie jak w filmie Jumanji. Jeszcze tylko stada zwierząt brakuje
Pięknie, zazdroszczę takiej przestrzeni na roślin
Te palmy są tak piękne, że szok

- czytamy.

 
Więcej o: