Agnieszka Kaczorowska zachwyca w ciąży. Pokazała też, jak spędza czas z córką. Odziedziczyła talent po mamie?

Agnieszka Kaczorowska jest obecnie w drugiej ciąży. Z dumą prezentuje krągłości i chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie. Niedawno pokazała, jak spędza czas wolny z córką. Okazuje się, że mała Emilka lubi podobne aktywności, jak jej mama. Czy odziedziczyła po niej talent?

Agnieszka Kaczorowska po raz drugi zostanie mamą. Z dumą opowiada o macierzyństwie w mediach społecznościowych i prezentuje ciążowy brzuszek. Obecnie razem ze swoim mężem Maciejem Pelą wychowuje córeczkę - Emilkę. Na Instagramie pochwaliła się, jak spędzają razem czas. Okazuje się, że córka aktorki podziela pasję swojej mamy. Jesteśmy ciekawi, czy odziedziczyła po niej talent. Zdjęcia sugerują, że jest to bardzo możliwe. 

Zobacz wideo ByNowakowska i Włodarczyk zostaną mamami

Agnieszka Kaczorowska z córką na Instagramie. Jak spędzają czas wolny?

Z Instagrama aktorki możemy dowiedzieć się, że Agnieszka Kaczorowska w ciąży czuje się fantastycznie. Mimo widocznego ciążowego brzuszka ma siłę, aby bawić się z córką. Na innych zdjęciach również możemy dostrzec, że promienieje i z radością podkreśla swój błogosławiony stan obcisłymi sukienkami. Ostatnio podzieliła się z fanami, w jaki sposób spędzają razem czas wolny. Okazuje się, że chętnie razem  z córką tańczą w domowym zaciszu. Mała Emilka jest ubrana w przepiękną sukienkę, w której wygląda jak prawdziwa księżniczka. 

 

Agnieszka Kaczorowska jest związana z tańcem od lat i widać, że ten talent odziedziczyła również jej córka. Aktorka zdjęcia podpisała następująco:

Emilka chce tańczyć każdego dnia, z nami lub nawet sama... Oglądaliśmy razem Świnkę Peppę i kiedy Emilka zobaczyła, że Peppa też tańczy, to już tańcom tego dnia nie było końca

Okazuje się, że aktorka, a także zawodowa tancerka, nie musi namawiać małej Emilki do tańca, ponieważ zdaje się, że po prostu ma to w genach. Panie prezentują się fantastycznie i możemy zauważyć, że łączy je wyjątkowa więź. Agnieszka Kaczorowska opublikowała także zdjęcie w stylowej, oliwkowej sukience na którym trzyma się, za swój ciążowy brzuszek. W opisie widzimy, że zmaga się z różnymi negatywnymi komentarzami na temat prezentowania jej aktualnego stanu. Aktorka odniosła się do komentarzy mówiąc, że nie zamierza przestać dzielić się swoim szczęściem razem z fanami, a trzymanie dłoni na brzuchu, to jedynie forma czułości do jej kolejnego dziecka

Czemu ona tak ciągle trzyma się za brzuch? Tego typu komentarze czytam w internecie...i wiecie co? Bawi mnie to.
Dla mnie dotyk i przytulanie są niesamowicie ważne... i tak jak pozuje na zdjęciach z mężem i naturalne dla mnie jest obdarowywanie go czułymi gestami czy spojrzeniami, jak nie wyobrażam sobie nie przytulać Emilki na co dzień i na zdjęciach, tak zupełnie normalne dla mnie jest trzymanie i podkreślanie brzuszka.
 

Obecnie aktorka również spodziewa się córki, jesteśmy ciekawi jaki talent odziedziczy po mamie jej dziecko tym razem. Być może będzie to talent aktorski?

Więcej o: