Anna Wendzikowska poleciała na kolejne egzotyczne wakacje. Fanka dopytuje: Czy pani jest zatrudniona?

Anna Wendzikowska znana jest z zamiłowania do egzotycznych podróży. W ostatnich miesiącach była w Dominikanie, Kostaryce i Dubaju. Niedawno prezenterka poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że wraz z córkami wybiera się na kolejne wakacje. Jedną z obserwatorek zainteresował fakt, na jakich warunkach Wendzikowska jest zatrudniona, skoro tak często może sobie pozwolić na dalekie wyjazdy.

Anna Wendzikowska jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną oraz aktorką. W ostatnich latach bardzo ważną częścijej życia są dalekie podróże. Wendzikowska często chwali się nimi na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 473 tys. osób. 

Zobacz wideo Wendzikowska na kolejnych wakacjach:

Anna Wendzikowska leci na kolejne wakacje

Anna Wendzikowska po raz kolejny spakowała walizki i udała się na lotnisko, skąd wraz ze swoimi córkami ruszyła w daleką podróż. - Nie ma co za długo siedzieć na tyłku, kiedy przygoda wzywa - napisała pod postem.

 

"Nie ma co się chwalić taką postawą"

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy zaczęli zastanawiać się, gdzie tym razem się wybiera prezenterka. Jak już wiadomo, Wendzikowska poleciała na Karaiby, a dokładniej na wyspę Curaçao. Inni z kolei skrytykowali jej częste wyjazdy w czasie pandemii. W ostatnich miesiącach prezenterka była już między innymi w Dominikanie, Kostaryce i Dubaju. 

Nie ma co się chwalić taką postawą, pani Aniu.
No i przez takie podróże pandemia się nigdy nie skończy.

Jedną z obserwatorek zainteresował także fakt, na jakich warunkach Wendzikowska jest zatrudniona, skoro tak często może pozwolić sobie na dalekie wyjazdy. - Ja się zastanawiam, czy pani jest zatrudniona skoro ma pani tyle urlopu - napisała pod postem.

Anna Wendzikowska - kariera telewizyjna

Anna Wendzikowska jest specjalistką od wywiadów z aktorami, głównie z gwiazdami Hollywood. Ma na swoim koncie setki przeprowadzonych rozmów m.in. z Leonardo DiCaprio, Jennifer Aniston, Rorbertem De Niro, Anthonym Hopkinsem, Julią Roberts czy Hugh Grantem. Współpracuje z programem "Dzień dobry TVN". Poza tym wystąpiła w programach rozrywkowych TVN jako uczestniczka - w 2011 r. w "Tańcu z Gwiazdami" (zajęła 10. miejsce) oraz w kulinarnym show "Ugotowani" (2013 r.).

Może cię także zainteresować:

Więcej o: