Waleria z "Love Island" zmieniła kolor włosów! "Jak wam się podobam w takiej wersji?"

Waleria Szewczyk znana z programu "Love Island" przeszła metamorfozę. Zmieniła kolor i długośc swoich włosów. Efektem pochwaliła się na Instagramie. Spytała obserwatorów o opinię, a oni nie kryli zachwytu. Zasugerowali również, że zmiana jej fryzury może mieć związek z jej partnerem, Piotrem

Waleria Szewczyk to finalistka programu "Love Island". Razem ze swoim patnerem, Piotrem Jakimczukiem zajęli drugie miejsce w telewizyjnym show. Piękna dziewczyna, znana z telewizji Polsat, postanowiła niedawno zmienić fryzurę. Jej charakterystyczne, ciemne włosy postanowiła przemalować na blond, czym zaskoczyła swoich fanów. Zmieniła też znacznie ich długość, co całkowicie odmieniło jej wygląd. Fani nie kryli zachwytu, ale połączyli również metamorfozę z wyczekiwanym spotkaniem z Piotrem, które miało miejsce na krótko po tej metamorfozie. 

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta

Waleria z "Love Island" została blondynką. W nowej fryzurze wygląda przepięknie

Waleria Szewczyk w trakcie trwania programu zachwycała nas swoimi naturalnymi, ciemnymi włosami do ramion. Ze względu właśnie na nie, ale też na jej duże, ciemne oczy, jej wybranek Piotr Jakimczuk zwykł nazywać ją "Jagódką". Młoda gwiazda show postanowiła zmienić swój wizerunek i tuż przed przyjazdem chłopaka opublikowała zdjęcie w blond włosach. 

Jak wam się podobam w takiej wersji ?

zapytała na Instagramie Waleria.

Fani postanowili zapytać ją o powód metamorfozy i doszukiwali się powiązania z Piotrem.

To dla Piotra blondi ?
Piotrek zwariuje chyba jeszcze bardziej
Wow Piotrkowi się spodoba

Waleria Szewczyk postanowiła odpowiedzieć na pierwsze pytanie. Nie wiemy, czy jej komentarz był jedynie żartem, ale potwierdziła, że fryzurę zmieniła właśnie dla ukochanego. Napisała:

oczywiście że tak
 

Włosy Walerii Szewczyk nie tylko mają obecnie inny kolor, ale również zostały zagęszczone i wydłużone. Waleria wygląda teraz znacznie poważniej, ale też bardzo elegancko. Zakochanym życzymy dużo szczęścia i jesteśmy bardzo ciekawi, czy i Piotrowi ta metamorfoza przypadnie do gustu. 

Zobacz - piękne ozdoby do włosów Mohito!

Więcej o: