Marzena Rogalska zachwyciła fanów. "Kręcona" czy "Drapieżna"? W krótkich włosach jest nie do poznania!

Marzena Rogalska zaskoczyła swoich obserwatorów. Postanowiła pokazać się w dwóch zupełnie nowych odsłonach. Metamorfoza spotkała się z pozytywnym odbiorem fanów, mimo że postawiono przed nimi naprawdę trudny wybór. Krótkie cięcie całkowicie odmieniło znaną prezenterkę. W której stylizacji włosów powinna pozostać na dłużej?

Marzena Rogalska zachwyciła fanów bardzo odważną fryzurą. Obserwatorzy nie kryli aprobaty dla nowego wcielenia prezenterki, a i ona sama wyraźnie zaznaczyła, że liczy się z ich zdaniem. Pokazała się w krótkiej fryzurze, w dwóch skrajnie różnych odsłonach, "drapieżnej" i "kręconej". Zdradziła, że nie wyklucza zmiany stylizacji włosów na stałe. Fani nie kryli zachwytu i namawiali ją do metamorfozy. Jaka będzie jej ostateczna decyzja?

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła metamorfozę

Marzena Rogalska na Instagramie w dwóch nowych odsłonach. Która lepsza?

Marzena Rogalska zamieściła dwa zdjęcia, które są jedynie wizualizacją, stworzoną przez ulubionego fryzjera dziennikarki. Na pierwszym z nich ma burzę blond loków, na drugim zaś, krótkie, stanowcze uczesanie z pazurem. W opisie pod obiema fotografiami czytamy, że gwiazda nie wyklucza radykalnych zmian w swoim wyglądzie. Zorganizowała nawet ankietę, aby to fani podjęli decyzję.

Co myślicie? (...) na serio wzięłam to pod uwagę. (...) Zrobię ankietę, ciekawam co Wy na to...

-napisała na swoim Instagramie.

TOP produkty do pielęgnacji włosów!

 

Marzena Rogalska od lat zachwyca nas swoimi długimi, blond włosami. Krótkie fryzury są w modzie tej wiosny, a taka metamorfoza byłaby dużym wydarzeniem w życiu prezenterki. Kręcone włosy w kolorze blond będą wyglądać pięknie i delikatnie. Jasny kolor odmładza, a także jest bardzo modny w tym sezonie. Włosy obcięte nieco krócej, z charakterystyczną grzywką, to wydanie Marzeny Rogalskiej, którego chyba nikt się nie spodziewał. Rockowa, odważna fryzura nadałaby każdej stylizacji charakteru, a w dodatku jest bardzo sexy. Fani od razu zabrali się do komentowania i głosowania za fryzurą, która ich zdaniem jest najlepsza. 

Widać, że bardzo przejęli się powierzonym im zadaniem, jednak w jednym byli zgodni. Marzena Rogalska w obu wersjach prezentuje się fantastycznie, a fani czekają aż wcięli w życie swój hipotetyczny plan. 

TOP PRODUKTY DO WŁOSÓW 2021

Dobry pomysł! Ta druga „drapieżna” wersja jest super
Ale mega w tych na drugim zdjęciu! Zrób to
Kręcone petarda!

Myślicie, że posłucha rad internautów? Podobno, jeśli kobieta zmienia fryzurę, to znaczy że w jej życiu czekają zmiany. Marzena Rogalska w ostatnim czasie zdecydowała się m.in na zmianę pracy. Wierzymy że nowy etap przyniesie jej wiele zmian na lepsze. 

Więcej o: