Marzena Rogalska zachwyciła fanów. "Kręcona" czy "Drapieżna"? W krótkich włosach jest nie do poznania!

Marzena Rogalska zaskoczyła swoich obserwatorów. Postanowiła pokazać się w dwóch zupełnie nowych odsłonach. Metamorfoza spotkała się z pozytywnym odbiorem fanów, mimo że postawiono przed nimi naprawdę trudny wybór. Krótkie cięcie całkowicie odmieniło znaną prezenterkę. W której stylizacji włosów powinna pozostać na dłużej?

Marzena Rogalska zachwyciła fanów bardzo odważną fryzurą. Obserwatorzy nie kryli aprobaty dla nowego wcielenia prezenterki, a i ona sama wyraźnie zaznaczyła, że liczy się z ich zdaniem. Pokazała się w krótkiej fryzurze, w dwóch skrajnie różnych odsłonach, "drapieżnej" i "kręconej". Zdradziła, że nie wyklucza zmiany stylizacji włosów na stałe. Fani nie kryli zachwytu i namawiali ją do metamorfozy. Jaka będzie jej ostateczna decyzja?

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła metamorfozę

Marzena Rogalska na Instagramie w dwóch nowych odsłonach. Która lepsza?

Marzena Rogalska zamieściła dwa zdjęcia, które są jedynie wizualizacją, stworzoną przez ulubionego fryzjera dziennikarki. Na pierwszym z nich ma burzę blond loków, na drugim zaś, krótkie, stanowcze uczesanie z pazurem. W opisie pod obiema fotografiami czytamy, że gwiazda nie wyklucza radykalnych zmian w swoim wyglądzie. Zorganizowała nawet ankietę, aby to fani podjęli decyzję.

Co myślicie? (...) na serio wzięłam to pod uwagę. (...) Zrobię ankietę, ciekawam co Wy na to...

-napisała na swoim Instagramie.

TOP produkty do pielęgnacji włosów!

Fryzury komunijneTe fryzury świetnie się sprawdzą na komunię. Sprawdź, które do nich należą

 

Marzena Rogalska od lat zachwyca nas swoimi długimi, blond włosami. Krótkie fryzury są w modzie tej wiosny, a taka metamorfoza byłaby dużym wydarzeniem w życiu prezenterki. Kręcone włosy w kolorze blond będą wyglądać pięknie i delikatnie. Jasny kolor odmładza, a także jest bardzo modny w tym sezonie. Włosy obcięte nieco krócej, z charakterystyczną grzywką, to wydanie Marzeny Rogalskiej, którego chyba nikt się nie spodziewał. Rockowa, odważna fryzura nadałaby każdej stylizacji charakteru, a w dodatku jest bardzo sexy. Fani od razu zabrali się do komentowania i głosowania za fryzurą, która ich zdaniem jest najlepsza. 

Coconut BlondeWiosenny hit we fryzjerstwie? Postaw na zniewalający Coconut Blonde

Widać, że bardzo przejęli się powierzonym im zadaniem, jednak w jednym byli zgodni. Marzena Rogalska w obu wersjach prezentuje się fantastycznie, a fani czekają aż wcięli w życie swój hipotetyczny plan. 

TOP PRODUKTY DO WŁOSÓW 2021

Dobry pomysł! Ta druga „drapieżna” wersja jest super
Ale mega w tych na drugim zdjęciu! Zrób to
Kręcone petarda!

Myślicie, że posłucha rad internautów? Podobno, jeśli kobieta zmienia fryzurę, to znaczy że w jej życiu czekają zmiany. Marzena Rogalska w ostatnim czasie zdecydowała się m.in na zmianę pracy. Wierzymy że nowy etap przyniesie jej wiele zmian na lepsze. 

Więcej o: