Izabela Trojanowska zdradziła sekret swojego świetnego wyglądu. "Elegancja, klasa - nic dodać, nic ująć"

Izabela Trojanowska to ikona stylu lat 80. Zaskakiwała swoimi odważnymi stylizacjami, a wiele kobiet chciało wtedy wyglądać jak "Boska Iza". Gwiazda polskiej estrady po dziś dzień zachwyca urodą i jest inspiracją dla Polek. Co jest sekretem Izabeli Trojanowskiej?

Izabela Trojanowska nigdy nie bała się eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Jej odważne kreacje sceniczne i nietypowe fryzury wywoływały zaskoczenie na twarzach polskiej publiczności. Mężczyźni ją kochali, a po koncertach przychodzili z kwiatami, żeby się jej oświadczyć. Kobiety zazdrościły urody i figury. Znana także z roli Moniki Ross w serialu "Klan" gwiazda nadal wygląda świetnie i wiele kobiet marzy, żeby wyglądać tak dobrze jak ona. 

Zobacz wideo Jak się malować przy skórze naczynkowej?

Izabela Trojanowska stawia na nieinwazyjne zabiegi kosmetyczne

Niewiele osób wie, że 22 kwietnia Izabela Trojanowska skończy 66 lat. Aż trudno w to uwierzyć, ponieważ gwiazda wygląda olśniewająco. Piosenkarka przyznaje, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej, ale wybiera nieinwazyjne zabiegi. Jak przyznała w jednym z wywiadów dla Super Expressu, jest przeciwniczką operacji plastycznych:

Nie robiłam sobie żadnej inwazyjnej operacji, gdyż jestem ich przeciwniczką. Nie jestem fanką choćby najpiękniejszej twarzy, niezdolnej do mimiki. Są natomiast dzisiaj inne metody poprawiania urody czy też jej podkreślania - i takie mnie interesują - mówiła.

Gwiazda wybiera masaże, zabiegi nawilżające i poprawiające napięcie skóry: 

Uważam, że kobieta powinna być zadbana. Ja chodzę do kosmetyczki, która robi mi masaże twarzy, dotlenia mi skórę, ostrzykuje mi twarz witaminami. Z wiekiem np. moja szyja mi się mniej podoba, więc działam miejscowo takimi zabiegami, które odżywiają. Nie miałam nigdy robionego liftingu twarzy, bo koleżanka aktorka mi to odradziła - przyznała aktorka w rozmowie z Plejadą.

Izabela Trojanowska nie zapomina o aktywności fizycznej 

Ważnym elementem życia gwiazdy jest aktywność fizyczna. Aktorka uwielbia jeździć na rowerze, ale także ćwiczyć na siłowni i spędzać czas na świeżym powietrzu. 

Jestem zapaloną rowerzystką, rozpoczęłam już sezon i odbywam wycieczki z Wilanowa do Powsina na terenie Warszawy. Doceniam mieszkanie w tym miejscu, możliwość spacerów i oddychania świeżym powietrzem - mówi w rozmowie z Plejadą.

Sekretem zgrabnej sylwetki Izabeli Trojanowskiej jest zdrowa dieta

Wokalistka przyznaje, że zainteresowała się zdrowym odżywianiem, gdy w 1991 roku urodziła się jej córka. Od tamtej pory Izabela Trojanowska stawia na posiłki, które ze zdrowych produktów dobrej jakości. W menu aktorki znajduje się dużo warzyw i owoców. Jej dieta jest różnorodna, dzięki czemu aktorka ma więcej energii i lepszą odporność. 

Izabela Trojanowska uwielbia dbać o swój wizerunek

Izabela Trojanowska przyznaje, że lubi dobrze wyglądać. Chętnie sama wykonuje makijaż i stylizację włosów. 

Moją pasją jest malowanie portretów. To również przeniosło się na makijaże. Uwielbiam malować siebie i czasem nawet wykonuję makijaże swoim koleżankom. Tak samo jest z układaniem włosów. Gdy przed laty modne były włosy ułożone w tak zwane "strzępki na Trojanowską" to też sama je ścinałam i układałam. Ostatnio nawet nauczyłam się sama robić sobie hybrydę na paznokciach! Więc jestem sama sobie stylistką pod wieloma względami i sprawia mi to przyjemność - opowiedziała w wywiadzie dla Plejadą.

TOP marynarki damskie na wiosnę! Te modele królują w modzie

Fani są zachwyceni wyglądem Izabeli Trojanowskiej

Pod zdjęciami Izabeli Trojanowskiej można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy. Fani zachwycają się urodą gwizdy: 

Elegancja, klasa - nic dodać, nic ująć
Pani Izo, wygląda Pani olśniewająco.
Iza, ale jesteś elegancka
Więcej o: