Edyta Pazura zdradza, jak oszczędza na wakacje i wspomina urlop przed pandemią: Zaliczyłam karmienie piersią Rity, w każdym miejscu

Edyta Pazura tęskni za czasami, kiedy można było swobodnie podróżować. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała archiwalne zdjęcie z plaży i wspomniała urlop z czasów "przed pandemią". Bo chociaż odliczamy, ile do wakacji i zastanawiamy się, jakie są rzeczy do zrobienia w wakacje, wiadomo, że tegoroczne lato nie będzie wyglądało tak, jak kiedyś. Celebrytka zdradziła też sposób, w jaki oszczędzają z mężem na wymarzone wyjazdy.

Niedługo nadejdzie koniec roku szkolnego 2021 i wiele rodzin zastanawia się, jakie są rzeczy do zrobienia w wakacje, które pozwolą na odpoczynek przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Edyta Pazura, zamiast planować kolejny wyjazd, wróciła wspomnieniami do urlopu z czasów "przed pandemią".

Na zdjęciu, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie, widzimy jak w słonecznej, letniej aurze Cezary Pazura i jego dzieci kąpią się w morzu. "To były pięknie czasy" - napisała pod zdjęciem żona i menedżerka Cezarego Pazury i opowiedziała o tym, jak wyglądały ich wakacje. 

Zobacz wideo Córka Cezarego Pazury przeprowadziła z nim wywiad w ramach szkolnego projektu

Edyta Pazura wspomina wakacje

Edyta Pazura jest jedną z osób publicznych, które w naturalny sposób pokazują i opisują swoje życie prywatne. Nie kreuje rzeczywistości, a przedstawia ją taką, jaka jest. Nie dziwi więc to, że w opisie wakacyjnych przygód wspomniała o karmieniu piersią w miejscach publicznych. W końcu wiele kobiet, które decydują się na podróżowanie z dzieckiem, wie, że jak dziecko jest głodne, trzeba działać natychmiast. 

Dzisiaj dzień wspomnień. To pochodzi jeszcze sprzed pandemii i bardzo, bardzo tęsknie za tym czasem... Kochamy podróżować, a w gabinecie mamy nawet naszą rodzinną skarbonkę, do której wrzucamy oszczędności na kolejną wycieczkę. Zaliczyłam karmienie piersią Rity, w każdym miejscu i pomieszczeniu, z kościołem, dominikańskim targiem i muzeum Picasso włącznie

- napisała Pazura. Fani z entuzjazmem zareagowali na sposób oszczędzania Cezarego Pazury i jego rodziny. 

Też mamy taką skarbonkę wakacyjną
My robimy to samo, wrzucamy do skarbonki NA WAKACJE

- pisali. 

 

W dalszych komentarzach inne mamy podzieliły się swoimi doświadczeniami odnośnie odstawiania dziecka od piersi.

Miałam tak samo z synem. Musi być pani konsekwentna

- radziła jedna z nich.

Więcej o: