Edyta Pazura zdradza, jak oszczędza na wakacje i wspomina urlop przed pandemią: Zaliczyłam karmienie piersią Rity, w każdym miejscu

Edyta Pazura tęskni za czasami, kiedy można było swobodnie podróżować. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała archiwalne zdjęcie z plaży i wspomniała urlop z czasów "przed pandemią". Bo chociaż odliczamy, ile do wakacji i zastanawiamy się, jakie są rzeczy do zrobienia w wakacje, wiadomo, że tegoroczne lato nie będzie wyglądało tak, jak kiedyś. Celebrytka zdradziła też sposób, w jaki oszczędzają z mężem na wymarzone wyjazdy.

Niedługo nadejdzie koniec roku szkolnego 2021 i wiele rodzin zastanawia się, jakie są rzeczy do zrobienia w wakacje, które pozwolą na odpoczynek przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Edyta Pazura, zamiast planować kolejny wyjazd, wróciła wspomnieniami do urlopu z czasów "przed pandemią".

Na zdjęciu, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie, widzimy jak w słonecznej, letniej aurze Cezary Pazura i jego dzieci kąpią się w morzu. "To były pięknie czasy" - napisała pod zdjęciem żona i menedżerka Cezarego Pazury i opowiedziała o tym, jak wyglądały ich wakacje. 

Zobacz wideo Córka Cezarego Pazury przeprowadziła z nim wywiad w ramach szkolnego projektu

Edyta Pazura wspomina wakacje

Edyta Pazura jest jedną z osób publicznych, które w naturalny sposób pokazują i opisują swoje życie prywatne. Nie kreuje rzeczywistości, a przedstawia ją taką, jaka jest. Nie dziwi więc to, że w opisie wakacyjnych przygód wspomniała o karmieniu piersią w miejscach publicznych. W końcu wiele kobiet, które decydują się na podróżowanie z dzieckiem, wie, że jak dziecko jest głodne, trzeba działać natychmiast. 

Sandra Kubicka ma nową fryzurę. Postawiła na najmodniejszą grzywkę sezonu. '5 lat młodziej' (zdjęcie ilustracyjne)Sandra Kubicka ma nową fryzurę. Postawiła na najmodniejszą grzywkę. "5 lat młodziej"

Dzisiaj dzień wspomnień. To pochodzi jeszcze sprzed pandemii i bardzo, bardzo tęsknie za tym czasem... Kochamy podróżować, a w gabinecie mamy nawet naszą rodzinną skarbonkę, do której wrzucamy oszczędności na kolejną wycieczkę. Zaliczyłam karmienie piersią Rity, w każdym miejscu i pomieszczeniu, z kościołem, dominikańskim targiem i muzeum Picasso włącznie

- napisała Pazura. Fani z entuzjazmem zareagowali na sposób oszczędzania Cezarego Pazury i jego rodziny. 

Też mamy taką skarbonkę wakacyjną
My robimy to samo, wrzucamy do skarbonki NA WAKACJE

- pisali. 

 

W dalszych komentarzach inne mamy podzieliły się swoimi doświadczeniami odnośnie odstawiania dziecka od piersi.

Miałam tak samo z synem. Musi być pani konsekwentna

- radziła jedna z nich.

Agata Młynarska ostrzega przed złośliwym oprogramowaniem"Twoja paczka została zatrzymana przez służby celne". Agata Młynarska ostrzega: Nie otwierajcie tych linków

Więcej o: