Panna młoda dała kelnerce prawie 300 zł napiwku za poplamienie sukienki teściowej. "Nie powinna była ubierać się na biało"

Wesele jest zawsze ogromnym stresem nie tylko dla panny młodej, ale także dla całej obsługi imprezy. Kelnerka z Wielkiej Brytanii, znana na TikToku jako Chloe_Beee, zamieściła nagranie, na którym opowiada, co wydarzyło się, gdy ze stresu wylała sos na sukienkę teściowej panny młodej.

Sukienka na wesele nie powinna przyćmić sukienki panny młodej - wie o tym każda z kobiet, która stoi przed wyborem swojej weselnej kreacji. Jak mówią przesądy, nie powinno się kupować sukienek w kolorze białym, bo to kolor zarezerwowany dla przyszłej żony, ani w kolorze czarnym, który podobno przynosi pecha. Tymi zasadami nie przejęła się teściowa jednej z brytyjskich panien młodych. Jaki był skutek? Opowiedziała o tym kelnerka, która obsługiwała wesele.

Zobacz wideo Jak przełożyć ślub i wesele? Przewodnik krok po kroku

Kelnerka dostała od panny młodej 300 zł napiwku

Chloe, bo tak ma na imię użytkowniczka TikToka, która podzieliła się swoją historią, nigdy nie była dobra w obsłudze przyjęć. Cierpi na dyspraksję, zaburzenie neurologiczne, które ogranicza zdolność planowania i przetwarzania zadań motorycznych, powodując niezdarność i problemy z równowagą. Jednak mimo to, raz w życiu zdarzyło jej się pracować jako kelnerka na weselu i właśnie wtedy wylała sos na białą sukienkę teściowej panny młodej.

Chloe_Beee wylała sos na białą sukienkę teściowejChloe_Beee wylała sos na białą sukienkę teściowej Chloe_Beee/TikTok/Screenshot

Kobieta musiała wrócić do domu, żeby się przebrać. Całe szczęście mieszkała niedaleko. Kiedy zestresowana Chloe myślała, że poniesie konsekwencje swojej nieuwagi, podeszła do niej panna młoda i wręczyła jej 55 funtów (około 300 zł) napiwku.

Nie powinna była ubierać się na biało

- powiedziała. 

Dziewczyna zdradziła również, że do tej pory za każdym razem, kiedy spotyka na ulicy pannę młodą z tamtego wesela, zawsze wita ją z uśmiechem.

Nagranie, które Chloe umieściła na TikToku, odtworzono ponad milion razy. Internautki z rozbawieniem komentowały:

Jesteś pewna, że nie dostałaś napiwku, zanim sos wylądował na sukni teściowej?
Zdecydowanie bym cię zatrudniła!
Więcej o: