Córka Katie Holmes i Toma Cruise'a ma już 15 lat. Jak teraz wygląda Suri Cruise? Jest podobna do mamy?

Suri Cruise, córka Toma Cruise'a i Katie Holmes, skończyła właśnie 15 lat. Choć większość pamięta ją ze zdjęć paparazzi jako małą dziewczynkę u boku rodziców, to obecnie wygląda zupełnie inaczej. Jak prezentuje się na najnowszych zdjęciach? Do którego rodzica jest bardziej podobna?
Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Katie Holmes i Tom Cruise zaczęli spotykać się w 2005 roku i tworzyli jeden z głośniejszych związków w Hollywood. Aktor i aktorka bardzo szybko zaręczyli się, a 18 kwietnia 2006 roku na świecie pojawiła się ich córka Suri. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i w 2012 roku Katie Holmes złożyła pozew rozwodowy. Para rozstała się w atmosferze konfliktu i do dziś nie mają ze sobą dobrych relacji. Opiekę nad Suri Cruise przejęła mama, a Tom Cruise, ze względu na jego filozofię religijną (scjentologię), nie utrzymuje z nią kontaktu. Ostatnio Suri obchodziła swoje 15. urodziny, a w sieci pojawiły się jej najnowsze zdjęcia. Jak zmieniła się na przestrzeni lat?

Córka Toma Cruise i Katie Holmes ma już 15 lat. Jak teraz wygląda Suri Cruise?

W dzieciństwie Suri Cruise regularnie towarzyszyła rodzicom podczas wystąpień na czerwonym dywanie, a także często fotografowana była z mamą lub tatą przez fotoreporterów. W ostatnim czasie jednak rzadko pokazuje się publicznie u boku mamy, a w mediach społecznościowych nie ma pozakładanych oficjalnych kont. 18 kwietnia, Suri Cruise obchodziła swoje 15. urodziny, o czym przypomniała jej mama w swoich social mediach.

Wszystkiego najlepszego z okazji 15 urodzin, kochanie! Kocham Cię!!! <3 Nie mogę uwierzyć, że masz już 15 lat

- napisała Katie Holmes na swoim instagramowym profilu.

Ten wyjątkowy dzień, Suri Cruise świętowała w towarzystwie najbliższych znajomych, z którymi wybrała się na lody, co uwiecznili na zdjęciach fotoreporterzy. Fotografie pokazujące, jak obecnie wygląda Suri momentalnie obiegły Internet. Do kogo według was jest bardziej podobna? Do Katie Homes czy może Toma Criuse'a?

 
Więcej o: