Zadbaj o piękny balkon z Biedronką - to ostatni dzwonek na zakup akcesoriów w niskich cenach

Nareszcie nadeszły słoneczne, wiosenne dni. Pragniemy spędzać więcej dni na świeżym powietrzu i częściej zamiast sofy w salonie wybieramy odpoczynek na balkonie bądź tarasie. Jest to również otoczenie sprzyjające pracy zdalnej. Sprawdźmy, jakie propozycje meblowe i nie tylko przygotowała sieć sklepów Biedronka.

Przebywanie na balkonie lub tarasie jest nie tylko przyjemne, ale i zdrowe. Podczas słonecznych dni dostarczamy sobie zwiększonej dawki witaminy D3 - promienie UVB łączą się z cholesterolem w naszych komórkach i tym sposobem dostarczają energii niezbędnej do wytworzenia tej witaminy. Czas spędzony na świeżym powietrzu uprzyjemnią wygodne meble i estetyczne dodatki. Jakie wyposażanie balkonowe ma w swojej ofercie Biedronka?

Zobacz wideo Uprawa roślin na balkonie - czego potrzebujesz, co można zasiać, na co zwrócić uwagę?

Rozkładany fotel jako niezbędnik na tarasie 

Wygodne miejsce do siedzenia lub leżenia to podstawa. Fotel Bilbao spełnia nie tylko ten warunek, ale także wiele innych. Jego stelaż jest odporny na wpływ warunków atmosferycznych dzięki malowaniu proszkowemu. To fotel bardzo stabilny, który można regulować w zależności od preferencji - obniżysz lub podwyższysz oparcie lub podnóżek. Wyprofilowane poduszki gwarantują komfort podczas leżenia i czytania w tej pozycji książki. Wygodne podkłokietniki zadbają o to, aby ramiona odpoczywały pod właściwym kątem. Ten fotel ma egzotyczny wzór, w związku z czym szybko przeniesie Cię do wakacyjnych wspomnień. Kosztuje 119 zł. Warto się pośpieszyć, ponieważ promocja na wyposażenie balkonów i tarasów obowiązuje do dziś, czyli do 21 kwietnia.

Rozkładany fotelRozkładany fotel https://www.biedronka.pl/pl/

Anna LewandowskaAnna Lewandowska w koszulce projektu Julii Wieniawy. "Pięknie Ci w naszej koszulce"

Afrykański klimat dzięki solarnej pochodni

Taki element na tarasie jest niezbędny wieczorami. Zapewnia klimatyczne oświetlenie posesji, tarasów, ogrodów, schodów, bram wjazdowych, parkingów oraz placów. Jest wodoszczelna. Podnosi poziom bezpieczeństwa danego obszaru i jest prosta w montażu. Efekt jest bardzo realistyczny - z daleka ta pochodnia sprawia wrażenie jakby płonęła prawdziwym ogniem. Panele solarne zamieniają energię słoneczną w elektryczną i przechowują ją w akumulatorze lampy. Nadaje akcentu rodem z wysp i wygląda bardzo estetycznie. W sieci sklepów Biedronka ta lampa kosztuje 29,99 zł. Uprzyjemni każdy wieczór spędzony na dworze, w tym romantyczną kolację.

LampaLampa https://www.biedronka.pl/pl/

Cardio BunnyUbrania marki Cardio Bunny znajdziesz teraz w sklepach Pepco

Zwierzęcy akcent w oświetleniu

Dla zwolenniczek leśnych i typowo ogrodniczych akcentów, Biedronka przygotowała lampy przypominające sowę, ptaka, lisa i krasnala. Taki dodatek zachwyci młodszych i starszych gości. Taka figurka wyłącza się po zmroku w sposób automatyczny, więc nie musisz się martwić utratą energii. Wyposażona została w panel słoneczny amorficzny. Ta lampa jest hitem oferty balkonowej. Kosztuje obecnie 17,99 zł. Możesz umieścić ją tuż za roślinami. Wówczas będzie lepiej imitowała postać z lasu. Taki dodatek świetnie wygląda również na parapecie lub małym stoliku, który znajduje się na balkonie, w ogrodzie lub tarasie. 

LampaLampa https://www.biedronka.pl/pl/