Biedronka wyprzedaje modną pościel za mniej niż 45 zł. "Szybciej schnie i nie wymaga prasowania"

Sieć sklepów Biedronka umieściła w swojej najnowszej ofercie pościel z bawełną w modne wzory. - Jakoś pościeli bardzo fajna. Nic się nie dzieje po praniu - piszą internautki, które już skorzystały z okazji. Co więcej, pościel kupić można w bardzo atrakcyjnej cenie, bo już za niecałe 45 zł.
Zobacz wideo Prasujesz pościel? wypróbuj krochmal w sprayu

Czy można kupić fajne, modne ubrania, buty lub dodatki do domu i nie wydawać przy tym dużo pieniędzy? Oczywiście, że tak! Przykładem na to są niektóre perełki, które znaleźć możemy m.in. w popularnych sieciówkach czy nawet dyskontach. Oferty promocyjne w takich sklepach jak Biedronka cieszą się bowiem zazwyczaj sporą popularnością. Nie ma w tym jednak dziwnego, gdyż jest to bardzo często doskonała okazja, by kupić poszczególne produkty znacznie taniej i zaoszczędzić przy tym trochę pieniędzy. Obecnie, w sklepach Biedronka znaleźć można modną pościel w naprawdę atrakcyjnej cenie. Podobne znajdziemy w sieciówkach z asortymentem domowym, jednak tam za taką pościel trzeba zapłacić zwykle większe kwoty.

5 hitowych dekoracji na balkon z Pepco. Kupisz je teraz za mniej niż 30 zł (zdjęcie ilustracyjne)5 hitowych dekoracji na balkon z Pepco. Kupisz je teraz za mniej niż 30 zł

Biedronka wyprzedaje modną pościel za mniej niż 45 zł. "Jakość bardzo fajna, nic się nie dzieje po praniu"

W najnowszej ofercie sklepów stacjonarnych Biedronka znalazły się komplety pościeli z bawełną o kilku modnych wzorach. -To wyjątkowa seria Smukee Ecoline, która w produkcji używa materiałów pochodzących z recyklingu. Te pościele szybciej schną i nie wymagają prasowania. Mamy tu jeden rozmiar : 160x200cm + 2x 70x80cm . Cena kompletu : 44,99zł. - czytamy na Instagramie @biedronkowe.love. Oferta dostępna jest w wybranych sklepach Biedronka i ważna jest w dniach od 19.04 do 30.04 lub do wyczerpania zapasów.

Megapromocja w sklepach Rossmann. Tysiące produktów przecenionych. Co kupimy nawet 50 proc. taniej? (zdjęcie ilustracyjne)Promocja w sklepach Rossmann. Tysiące produktów przecenionych nawet o 50 proc.

Kupiłam ją wczoraj, lekka przyjemna zobaczymy jak zachowa się po kilku praniach :)
Jakoś pościeli bardzo fajna. Nic się nie dzieje po praniu, jak na razie. Wzory również maja super
Kupiłam , wyprałam i będę testowała 
Bardzo przyjemna w dotyku i widać, że nie trzeba pracować 

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: