Zegarki damskie w Lidlu. Piękne złote i srebrne modele - nie uwierzysz, ile kosztują!

Zegarki to dodatek, który nosimy nieustannie już od kilkudziesięciu lat. Są piękne i bardzo praktyczne. W tym sezonie postawimy na warianty w stylu vinatge. Teraz w Lidlu dostaniecie je w świetnej cenie. Na który wariant warto zwrócić uwagę?

W tym sezonie rządzą dodatki. To one będą podkręceniem naszych looków i one odegrają rolę najmodniejszych elementów. Obok delikatnych kolczyków i zwariowanych torebek pojawią się biżuteryjne zegarki, które wyglądają jak wyciągnięte z czarno – białych filmów akcentujących styl vinatge. Teraz w Lidlu dostaniecie je w świetnej cenie. Jesteście gotowi na powrót do modowej przeszłości? My już nie możemy się doczekać.

Zobacz wideo Wiosenna garderoba Magdaleny Antosiewicz - thirty fashion

Najmodniejsze zegarki na sezon wiosna – lato 2021. Teraz znajdziecie je w ofercie Lidla

Choć żyjemy w erze telefonów i to one dbają o nasze poczucie czasu, zegarki są czymś więcej niż tylko wskazówkami godzin. Dzisiejsza moda stawia na ponadczasowe dodatki. Często możemy spotkać się z modelami, które przypominają babcine elementy garderoby. I to właśnie styl vintage będzie królował wśród tegorocznej biżuterii. Wszystko to, co  oglądamy na lekko poniszczonych zdjęciach z lat 70., 80. i 90. stanie na piedestale trendów. W ofercie Lidla pojawiły się modele, które skradły nasze serca. Są delikatne i kobiece, a przy tym pełne wariantów, które dopasują się do naszego indywidualnego stylu.

Zegarki damskie, które są prawdziwym hitem!

 

Możemy zdecydować się na połączenie złota i srebra zachowane w klasycznym metalowym pasku i traczy ozdobionej marmurowymi rysami lub tradycyjne srebro, bez jakichkolwiek zdobień. Te dwa najbardziej klasyczne modele sprawdzą się tym z nas, które kochają prostotę i minimalizm. Choć trzeba przyznać, że każdy zegarek, który znajduje się w ofercie, trafia w ramy tego, co najprostsze.

ZegarkiZegarki prt sc lidl.com

Naszą uwagę jednak przykuły przede wszystkim modele, które nawiązują do stylu vintage. Wyglądające jak zegarki wojennych kobiet, dodadzą nam klasy i niewysublimowanego szyku. Do wyboru mamy złote obramowanie tarczy, którą podrasowano kolorem butelkowej zieleni na czarnym pasku lub czarną tarczę na pasku, który łączy w sobie kolory czerni i złota w  formie regularnych pasiaków. Jeśli jednak chcemy naprawdę pokusić się o wielkie powroty do czasów młodości naszych babć, powinnyśmy zdecydować się na wariant z kwadratową tarczą w kolorach głębokiej czerni na złotym pasku. Za każdy z nich zapłacimy 39,99 zł.

Skórzane zegarki damskie

Więcej o: