Martyna Wojciechowska robi porządki w szafie i sprzedaje m.in. żółte szpilki. "Były moje, a teraz mogą być twoje"

Martyna Wojciechowska zorganizowała wyprzedaż. Ubrania damskie, jakie ma w swojej szafie, mogą przypaść do gustu niejednej internautce. "Zrobiłyśmy napad na moją garderobę i solidnie ją odgraciłyśmy" - oznajmiła w najnowszym wpisie na swoim profilu na Instagramie i zamieściła zdjęcie ze stylowymi żółtymi szpilkami.

Martyna Wojciechowska wyprzedaje część swojej garderoby, żeby zebrać środki dla założonej przez siebie fundacji Unaweza. Już w marcu wystawiła na licytację m.in. swoje kultowe białe kozaczki, które nosiła, pracując przy programie „Big Brother”. Szczęśliwa zwyciężczyni licytacji kupiła je za 270 złotych. Tym razem w ręce internautek mogą trafić żółte szpilki i jeszcze kilka innych rzeczy z szafy podróżniczki. 

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska: Śpię w biżuterii. Opowiedziała o pierścionku zaręczynowym

Martyna Wojciechowska wyprzedaje ubrania

"Są takie skarby w mojej szafie jak te wiosenne...ŻÓŁTE SZPILKI" - oznajmiła pod najnowszym postem Wojciechowska i przyznała, że chociaż kupiła je jakiś czas temu, nigdy ich nie założyła. Stylowe buty marki BRONX posiadają 11-centymetrowy obcas i obecnie ich cena na licytacji wynosi 150 zł. 

Teraz mogą być Twoje! Zajrzyjcie do mojej szafy w aplikacji LESS, bo to nie jedyna niespodzianka, czeka tam jeszcze sporo nowych skarbów!

- podróżniczka zachęca internautki. Rzeczywiście na jej profilu w aplikacji można znaleźć również bluzy, koszule, spodnie i buty sportowe

 
Razem z Agnieszką vel Architekt Porządku zrobiłyśmy napad na moją garderobę i solidnie ją odgraciłyśmy. A całość ze sprzedaży rzeczy zostanie przekazana na Fundację UNAWEZA. Podaruj drugie życie ubraniom, bądź bardziej eko i jednocześnie razem z Fundacją UNAWEZA dawaj kobietom skrzydła!

- wyjaśniła.

Fanki w komentarzach poparły inicjatywę dziennikarki. Zwiększa się nasza świadomość odnośnie ekologii i życie zgodnie z filozofią zero-waste cieszy się coraz większą popularnością. Jeszcze nigdy kupowanie odzieży z drugiej ręki nie było tak w modzie!

Zakupy z drugiej ręki super sprawa!
Super pomysł z tą akcją

- pisali. Były też osoby, które przyznały, że nie wyobrażają sobie Martyny Wojciechowskiej w takim obuwiu i nie kryły zdziwienia, że posiada je w swojej szafie.

Chciałabym cię w nich zobaczyć!
W którym wcieleniu te szpilki?

- komentowały z rozbawieniem internautki. 

Więcej o: