Kate Hudson pokazała się w bikini. "Jak to możliwe, że masz trójkę dzieci?"

Kate Hudson udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie z córeczką, na któym pozuje w bikini. Uwagę internautek oraz internautów przykuła świetna figura aktorki. - Jak Ty to robisz, że tak wyglądasz po trzech porodach? - dopytują w komentarzach pod postem.
Zobacz wideo Kate Hudson trenuje na domowej siłowni

Kate Hudson jest jedną z najpopularniejszych aktorek Hollywood. Sławę oraz ogromną sympatię widzów zyskała rolami w takich filmach, jak "U progu sławy", za który otrzymała nominację do Oscara, "Jak stracić chłopaka w 10 dni", "Nie wszystko złoto, co się świeci" czy "Pożyczony narzeczony". Ku uciesze fanów, Kate Hudson aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, na którym zgromadziła ponad 13 milionów obserwatorów i regularnie dzieli się z nimi wybranymi momentami ze swojego życia.

Kate Hudson pokazała się w bikini. "Jak to możliwe, że masz trójkę dzieci?"

Ostatnio Kate Hudson udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie z córeczką, na którym pozuje w czerwonym bikini. Uwagę fanek oraz fanów zwróciła świetna forma aktorki. Przypomnijmy, że Kate Hudson jest mamą trójki dzieci: syna, Rydera Russella (ur. 2004), syna Binghama (ur. 2011) i córki Rani Rose (ur. 2018).

Jaka matka, taka córka

- napisała pod zdjęciem.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy oraz pytań od fanów o to, co aktorka robi, że tak świetnie wygląda po urodzeniu trójki dzieci:

Jak Ty to robisz, że tak wyglądasz po trzech porodach? Jesteś niesamowita!
Wyglądasz po prostu zjawiskowo!
Jak to możliwe, że masz trójkę dzieci?
Aż trudno uwierzyć, że to ciało po trójce dzieci!
Wyglądasz fantastycznie i motywujesz!

Jak Kate Hudson dba o swoją sylwetkę?

Otóż Kate Hudson od 19 r.ż. trenuje Pilates, który wpływa na mięśnie głębokie całego ciała, a także wzmacnia i wydłuża mięśnie przykręgosłupowe odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała i smukłą sylwetkę. Kate Hudson jest jedną z tych gwiazd, która bardzo dba o zdrowie i z pewnością można brać z niej przykład. Aktorka wydała nawet książkę "Pretty happy: Healthy Ways to Love Your Body", w której opisała swój sposób na zdrowy styl życia. Gwiazda pytana o sekret sekret jej idealnego wyglądu zawsze odpowiada, że nie ma na to jednej recepty dla każdego. Jednak to, co jej zdaniem jest kluczowe, to równowaga pomiędzy czterema filarami w życiu: troską o zdrowie, regularne ćwiczenia, zdrową dietą i rozwojem wewnętrznym, czyli unikaniem stresu oraz utrzymaniem dobrego samopoczucia. 

Więcej o: