Małgorzata Rozenek pozuje bez makijażu. "Jest zabawa. Nie ma za to make-up'u". Fanka: Pani nie potrzeba

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, że odwiedził ją brat - Misha Kostrzewski. Z tej okazji zamieściła wspólne zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu. Fanki nie tylko zachwyciły się przystojnym bratem gwiazdy, ale stwierdziły również, że makijaż wcale nie jest potrzebny "perfekcyjnej pani domu".

Małgorzata Rozenek, podobnie jak wiele osób podczas pandemii, przez większość czasu przebywa w domu, chociaż na nudę z pewnością nie narzeka. Już wkrótce pojawią się efekty jej sesji zdjęciowej dla najnowszej kolekcji ubrań autorskiej marki Mrs.Drama!

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o karierze prawniczej: To była odskocznia. Jaką była uczennicą?

Mimo natłoku zajęć gwiazda znajduje też czas dla rodziny. Na swoim profilu na Instagramie z chęcią pokazuje fanom, jak wygląda jej życie z dala od blasku fleszy. Tym razem pochwaliła się, że odwiedził ją brat Misha Kostrzewski i spontanicznie zapozowała do zdjęcia bez makijażu. 

Małgorzata Rozenek pozuje bez makijażu

Widok gwiazdy bez makijażu dla nikogo nie jest już nowością. W czasie pandemii coraz więcej osób publicznych wykorzystywało media społecznościowe, aby podzielić się z fanami niedoskonałościami i pokazać swoje "domowe" oblicze. W naturalnej odsłonie podziwialiśmy m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Natalię Siwiec, Magdę Mołek. Teraz do tego grona dołączyła Małgorzata Rozenek.

 
Jest brat, jest zabawa. Nie ma za to make up’u, ale Tadek ma siniaka

- napisała pod najnowszym zdjęciem. "Perfekcyjna pani domu" promienieje także w szarej bluzie, nieułożonych włosach i bez makijażu.

Pieknie wyglądasz Goska!

- napisała Zofia Zborowska.

Tak wygląda twarz bez makijażu? No to zazdroszczę 

- dodała inna fanka.

Pani nie potrzeba make-up'u

- zapewniła kolejna. Wśród komentarzy pojawiły się też takie, które dotyczyły brata celebrytki. "Brad Pitt jak żywy", "Wow jaki przystojny ten brat", "Brat ogień" - pisały zauroczone fanki. 

Misha Kostrzewski. Kim jest brat Małgorzaty Rozenek?

Misha Kostrzewski na codzień mieszka we Francji i jest tancerzem oraz choreografem. Przez 10 lat pracował jako solista w Monte Carlo, teraz układa choreografie w operze w Lyonie.

Jest wybitnym tancerzem Odnosi duże sukcesy, ma żonę i trójkę dzieci

- chwaliła go kiedyś  Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie dla "Dzień dobry TVN". 

Więcej o: