Dorota Naruszewicz 10 lat temu porzuciła rolę Beaty. Teraz gwiazda "Klanu" wraca do zawodu

Dorota Naruszewicz wraca do pracy w zawodzie. Aktorka, która porzuciła rolę w serialu, oddała się rodzinie na ponad 10 lat. W rolę serialowej Beaty wcielała się od pierwszego odcinka kultowego serialu Klan. Zapowiedziała wielki powrót i aktualnie zyskuje popularność w mediach społeczościowych. Jak teraz wygląda?

Dorota Naruszewicz zapowiedziała swój wielki powrót do świata show-biznesu. Aktorka, która w latach 1997–2011 wcielała się w rolę serialowej Beaty, niedawno skończyła 50 lat. U szczytu kariery zdecydowała się poświęcić swojej rodzinie. Aktorka ma dwie córki i niedawno rozwiodła się z mężem. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoich planach zawodowych i zapowiedziała, że w kwestii aktorstwa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Dziś spełnia się także, jako aktywna użytkowniczka Instagrama. 

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach i serialach

Dorota Naruszewicz wraca do aktorstwa. Co jest powodem nagłej zmiany?

Dorota Naruszewicz zrezygnowała z roli w serialu Klan, kiedy zrozumiała, że często musi wybierać między czasem spędzonym na planie, a tym, który może poświęcić rodzinie. Aktorka ma dwie córki, Ninę i Nellę. W materiale dla Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, że w pełni liczyła się z utratą popularności, ale nic nie jest w stanie być dla niej taką wartością, jaką jest wspaniały kontakt, który obecnie ma z córkami. Obie nastolatki chętnie opowiedziały o więzi, która łączy je z mamą. Wspólnie grają w gry, pieką ciasta, ale przede wszystkim darzą ją bezgranicznym zaufaniem, które zbudowała z nimi we wczesnym dzieciństwie. Aktorka jest świadoma swojego ciała i również wychowuje córki w duchu body positive. Nie mają tematów tabu i zawsze mogą na nią liczyć. Teraz, kiedy są już prawie dorosłe, aktorka ma czas aby poświęcić się swojej pasji na nowo. 

Jak zmieniła się pierwsza 'Brzydula'? Po latach trudną ją rozpoznaćJak zmieniła się pierwsza "Brzydula"? Po latach trudną ją rozpoznać

 

Dorota Naruszewicz na Instagramie. Jej profil zdobywa dużą popularność

W powrocie do świata show biznesu pomaga aktorce jej osobisty menager. W materiale opowiedział o trudnych początkach, kiedy uczył aktorkę skutecznej działalności w mediach społecznościowych. Żartobliwie uznał pierwsze próby publikowania treści za dokonania "cioci na Instagramie", ale przyznał, że gwiazda nabrała już wprawy, a jej popularność rośnie. Chętnie publikuje tam obecnie zdjęcia w modnych stylizacjach, a nawet zdarzyło jej się zaszokować obserwujących. Aktorka wstawiła zdjęcie, na którym jest nago i zasłania się jedynie gazetą. Publikacja nie umknęła obserwatorom i wywołała duże zamieszanie. 

'Elif' Selin SezginSelin Sezgin z Elif to prawdziwa piękość. W niczym nie przypomina Melek Simsek

 

Dorota Naruszewicz nie powiedziała ostatniego słowa. Jakie są jej plany zawodowe?

Obecnie gwiazda wciela się w postać Księżnej Julianny w serialu TVP pt. Korona Królów. Aktorka nie uznaje tego jednak za szczyt swoich aktorskich podbojów, na które wreszcie jest gotowa. Zapowiedziała, że ma ochotę przeżyć jeszcze wiele aktorskich wyzwań i jest gotowa je podjąć w krótkim czasie. 

Wierzę, że jeszcze w tym zawodzie będę mogła coś ciekawego przeżyć

-powiedziała dla Dzień Dobry TVN. Kibicujemy jej, aby ten powrót obfitował w ciekawe role i był etapem zawodowego i życiowego spełnienia. Nowinki z jej życia możemy śledzić na jej profilu na Instagramie, o nazwie @dorotanaruszewicz_. 

Więcej o: