Dorota Naruszewicz 10 lat temu porzuciła rolę Beaty. Teraz gwiazda "Klanu" wraca do zawodu

Dorota Naruszewicz wraca do pracy w zawodzie. Aktorka, która porzuciła rolę w serialu, oddała się rodzinie na ponad 10 lat. W rolę serialowej Beaty wcielała się od pierwszego odcinka kultowego serialu Klan. Zapowiedziała wielki powrót i aktualnie zyskuje popularność w mediach społeczościowych. Jak teraz wygląda?

Dorota Naruszewicz zapowiedziała swój wielki powrót do świata show-biznesu. Aktorka, która w latach 1997–2011 wcielała się w rolę serialowej Beaty, niedawno skończyła 50 lat. U szczytu kariery zdecydowała się poświęcić swojej rodzinie. Aktorka ma dwie córki i niedawno rozwiodła się z mężem. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoich planach zawodowych i zapowiedziała, że w kwestii aktorstwa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Dziś spełnia się także, jako aktywna użytkowniczka Instagrama. 

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach i serialach

Dorota Naruszewicz wraca do aktorstwa. Co jest powodem nagłej zmiany?

Dorota Naruszewicz zrezygnowała z roli w serialu Klan, kiedy zrozumiała, że często musi wybierać między czasem spędzonym na planie, a tym, który może poświęcić rodzinie. Aktorka ma dwie córki, Ninę i Nellę. W materiale dla Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, że w pełni liczyła się z utratą popularności, ale nic nie jest w stanie być dla niej taką wartością, jaką jest wspaniały kontakt, który obecnie ma z córkami. Obie nastolatki chętnie opowiedziały o więzi, która łączy je z mamą. Wspólnie grają w gry, pieką ciasta, ale przede wszystkim darzą ją bezgranicznym zaufaniem, które zbudowała z nimi we wczesnym dzieciństwie. Aktorka jest świadoma swojego ciała i również wychowuje córki w duchu body positive. Nie mają tematów tabu i zawsze mogą na nią liczyć. Teraz, kiedy są już prawie dorosłe, aktorka ma czas aby poświęcić się swojej pasji na nowo. 

 

Dorota Naruszewicz na Instagramie. Jej profil zdobywa dużą popularność

W powrocie do świata show biznesu pomaga aktorce jej osobisty menager. W materiale opowiedział o trudnych początkach, kiedy uczył aktorkę skutecznej działalności w mediach społecznościowych. Żartobliwie uznał pierwsze próby publikowania treści za dokonania "cioci na Instagramie", ale przyznał, że gwiazda nabrała już wprawy, a jej popularność rośnie. Chętnie publikuje tam obecnie zdjęcia w modnych stylizacjach, a nawet zdarzyło jej się zaszokować obserwujących. Aktorka wstawiła zdjęcie, na którym jest nago i zasłania się jedynie gazetą. Publikacja nie umknęła obserwatorom i wywołała duże zamieszanie. 

 

Dorota Naruszewicz nie powiedziała ostatniego słowa. Jakie są jej plany zawodowe?

Obecnie gwiazda wciela się w postać Księżnej Julianny w serialu TVP pt. Korona Królów. Aktorka nie uznaje tego jednak za szczyt swoich aktorskich podbojów, na które wreszcie jest gotowa. Zapowiedziała, że ma ochotę przeżyć jeszcze wiele aktorskich wyzwań i jest gotowa je podjąć w krótkim czasie. 

Wierzę, że jeszcze w tym zawodzie będę mogła coś ciekawego przeżyć

-powiedziała dla Dzień Dobry TVN. Kibicujemy jej, aby ten powrót obfitował w ciekawe role i był etapem zawodowego i życiowego spełnienia. Nowinki z jej życia możemy śledzić na jej profilu na Instagramie, o nazwie @dorotanaruszewicz_. 

Więcej o: