Dorota Szelągowska opowiedziała o rozwodzie: Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności

Dorota Szelągowska niechętnie informuje media o szczegółach związanych z jej życiem prywatnym. Tym razem zrobiła wyjątek i w ostatnim wywiadzie odniosła się do plotek dotyczących jej rozwodu.

Dorota Szelągowska rzadko dzieli się z fanami swoją prywatnością. Gwiazda nie zdradza szczegółów ze swojego życia. Wiemy jednak, że była trzy razy mężatką i ma dwoje dzieci. Jakiś czas temu w mediach krążyły pogłoski o kolejnym rozwodzie projektantki wnętrz. W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Pani" Dorota Szelągowska postanowiła odnieść się do plotek.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska wyśmiała internautów "posądzających ją o odwagę i dystans": Ludzie, czy wy powariowaliście?

Dorota Szelągowska opowiedziała o rozwodzie 

Dorota Szelągowska dość niespodziewanie odniosła się do krążących od jakiegoś czasu plotek. Gwiazda wyznała, że od ponad półtora roku nie żyje ze swoim mężem Michałem, z którym poznała się w 2017 roku. Dorota Szelągowska i Michał (o którym media wiedzą jedynie to, że jest reżyserem) doczekali się w 2018 roku córki Wandy. Ich małżeństwo rozpadło się jednak półtora roku temu, co długo było utrzymywane w tajemnicy. Jak się okazuje, moment, w którym w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia o rozpadzie związku, był dalece spóźniony wobec rzeczywistych wydarzeń. Media spekulowały, że to przez pandemię rozpadł się związek projektantki wnętrz, jednak ona zaprzeczyła tym doniesieniom: 

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności - wyznała w rozmowie z miesięcznikiem "Pani"

Dorota Szelągowska nie zamierza kolejny raz wychodzić za mąż

Gwiazda wyznała w rozmowie, że nie planuje kolejnego ślubu

Nie zmierzam już zawierać związków małżeńskich, przyrzekłam to sobie i kilku osobom. Natomiast nie wiem, co będzie. Pandemia dość stanowczo nam pokazała, że nie warto niczego planować. Poza tym już jestem za stara, żeby mówić "nigdy" albo "zawsze"

Mimo wszystko Dorota Szelągowska nie żałuje podjętych w życiu decyzji. Stara się czerpać z tych doświadczeń jak najwięcej nauki. 

Zawsze dokonywałam wyborów, które w danym momencie były albo raczej wydawały mi się najlepsze. Każdy z moich związków był szczery i nigdy żadnego nie żałowałam. Mężczyźni, moje związki wiele mnie nauczyły o sobie, o świecie. To, kim jestem i gdzie jestem, zawdzięczam ludziom, których spotkałam na swojej drodze - dodaje projektantka. 
Więcej o: