Marzyła o dziecku od ponad 20 lat. Urodziła tuż przed 50. urodzinami

Chantel Chavez oraz jej mąż starali się o dziecko przez wiele lat. Niedawno na świat przyszedł ich syn Nikolas. Kobieta ma nadzieję, że jej historia będzie inspiracją dla innych osób.

Chantel Chavez z Kolumbii Brytyjskiej w tym roku urodziła swojego pierwszego syna Nikolasa. Co ciekawe, chłopczyk przyszedł na świat miesiąc przed jej pięćdziesiątymi urodzinami. Na ten moment kobieta czekała od ponad dwudziestu lat. - Czułam w sercu tęsknotę, by w końcu trzymać moje dziecko w ramionach. Wciąż nie mogę uwierzyć, że to się w końcu wydarzyło - zdradziła Chantel. Jej historia została opisana na łamach "Daily Mail".

Starała się o dziecko ponad 20 lat. Urodziła tuż przed menopauzą

Jak wyznała, ona i jej mąż marzyli o dziecku od ponad ośmiu lat. Początkowo przez długi czas małżeństwo starało się o naturalne poczęcie. Z obecnej perspektywy uważają, że była to strata czasu i żałują, że wcześniej nie zainteresowali się innymi opcjami. Ostatecznie kobieta zaszła w ciążę dzięki procedurze in vitro.

"Ludzie krytykują matki za różne rzeczy"

Gdy Chantel mówiła, że stara się o dziecko, spotykała się z bardzo różnymi reakcjami. Niektórzy krytykowali ten krok, mówiąc na przykład, że kobieta oraz jej mąż będą wyglądali jak dziadkowie niemowlaka. Chantel podkreśla jednak, że takie komentarze nie mają dla niej znaczenia. - Ludzie krytykują matki za różne rzeczy. Za to, że są za młode lub za stare, za to, że pracują, albo rezygnują z kariery - zauważa.

Inspiracja dla innych

Chantel podkreśliła w swoim poście na Facebooku, chce, aby jej historia była inspiracją dla innych osób, które przez długi czas starają się o dziecko. Co ciekawe, kobieta i jej mąż przed pojawieniem się na świecie Nikolasa, byli już dziadkami. Mężczyzna ma trójkę dzieci z poprzedniego związku, które są już dorosłe i mają własne potomstwo. 

Zobacz wideo Halejcio w ciąży na basenie:

Może cię także zainteresować:

Więcej o: