Klaudia El Dursi "natchniona afrykańską kulturą" zmieniła fryzurę. Po jej ciemnych włosach nie ma już śladu!

Klaudia El Dursi zmieniła fryzurę. Podczas pobytu na Zanzibarze "natchnęła się afrykańską kulturą" i zdecydowała na radykalną metamorfozę. Na Instagramie zachwyciła fanów innym kolorem włosów i oryginalnym sposobem uczesania. Po jej dawnym wyglądzie nie ma śladu!

Klaudia El Dursi zmieniła fryzurę. Obecnie przebywa na Zanzibarze, gdzie właśnie kończy się nagrywać czwarty sezon popularnego telewizyjnego show. Na Instagramie pochwaliła się nieoczekiwaną metamorfozą. Zdecydowała się na zmianę koloru włosów i ich uczesania. Prezentuje się przepięknie, ale to jej zupełnie inna odsłona niż dotychczas. Kojarzona z m.in długimi, ciemnymi włosami celebrytka, postanowiła naprawdę zaszaleć. Zdradziła, że do metamorfozy natchnęła ją afrykańska kultura.

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę?

Klaudia El Dursi w nowej fryzurze. Czy takie włosy pasują modelce?

Klaudia El Dursi to prowadząca telewizyjnego show Hotel Paradise. Dwie pierwsze edycje rozgrywały się na Bali, jednak ze względu na panującą pandemię, zmieniono plany. Obecnie czwarty już sezon jest kręcony na Zanzibarze, a zarówno produkcja jak i uczestnicy, są wyraźnie zachwyceni nowym miejscem. Na ich relacjach na Instagramie możemy oglądać filmy przedstawiające ulice Zanzibaru, okoliczną ludność, kolorowe targi z drobiazgami, oraz muzykujących mieszczan. Także Klaudia El Dursi dała się ponieść niepowtarzalnemu klimatowi. Opublikowała zdjęcie w zjawiskowej fryzurze, pytając swoich fanów.

Co uważacie , pasują mi?
 

Zobacz też modne spodnie we wzory TUTAJ >>>

Klaudia El Dursi ma nowy kolor włosów. Oryginalna fryzura całkiem ją odmieniła

Klaudia El Dursi zdecydowała się na bardzo ciekawe warkoczyki. Wplecione w nie szare pasma, to hit sezonu. Szare włosy dodają oryginalności i są uwielbiane przez gwiazdy światowego formatu. Gwiazda zdecydowała się na afrykańskie plecionki na całej głowie, a jasne pasemka nadają efektu ombre. Zdradziła, co skłoniło ją do tej metamorfozy. Okazuje się, że dała się porwać kulturze Zanzibaru. 

Natchniona Afrykańska kultura , zaszalałam i oto są

-napisała.

Wśród komentarzy pod zdjęciem możemy znaleźć liczne wpisy byłych i obecnych uczestników. Widać, że darzą prowadzącą sympatią i śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Fani również zgodnie stwierdzili, że ta metamorfoza to strzał w dziesiątkę. Modelka i prezenterka prezentuje się fantastycznie, a jej nowa fryzura jest nowoczesna i bardzo stylowa. Ciemne, długie włosy Klaudii El Dursi zniknęły na chwilę, ciekawe kiedy znów nas zaskoczy?

Więcej o: