Sandra Kubicka pozbyła się jednego ze swoich kompleksów. "Nie chciałam sztucznego efektu"

Sandra Kubicka od lat zarabia na swojej urodzie - jej kariera w modelingu trwa już ponad dekadę. Okazuje się, że mimo bycia rozpoznawalną modelką, podpisującą kontrakty ze znanymi markami - Kubicka jak każda kobieta ma swoje kompleksy! Właśnie poinformowała na Instagramie, że pozbyła się tego, co od wielu lat uznawała w sobie "za najbrzydsze".

Sandra Kubicka pozbyła się swojego największego kompleksu, o czym z dumą pochwaliła się na Instagramie. Co poprawiła modelka?

Zobacz wideo Sandra Kubicka pokazała się w nowej grzywce

Kubicka poprawiła sobie… zęby! "Stało się to moim kompleksem"

26-letnia modelka w nowym poście na Instagramie zaprezentowała swoją radość, ponieważ pozbyła się "swojej wady". Kubicka od lat wstydziła się swoich zębów, które według niej były "wykorzystywane, żeby sprawić przykrość". Choć we wstępie wpisu umieszczonego w mediach społecznościowych zaznaczyła, że jej "stare" zęby przyczyniły się międzynarodowej kariery - i tak postanowiła pozbyć się problemu.

Wiem ze mój uśmiech przyczynił się do tego ze byłam non stop bookowana w świecie mody i dzięki niemu zwiedzałam świat uśmiechając się do aparatu ALE.... Bardzo często słyszałam „ale masz słodki uśmiech jak króliczek” lub „ale masz malutkie ząbki jak mała dziewczynka.

Jak podaje modelka - powodem jej metamorfozy były przykre komentarze, które spowodowały, że nabawiła się kompleksów.

Było to używane zdrobniale, nie zawsze w zły sposób ale wiele razy wykorzystywane żeby sprawić mi przykrość. Stało się to moim kompleksem... i uważam ze nie ma nic w tym złego aby zwalczać je dla samych siebie!
 

Czego obawiała się modelka, przechodząc metamorfozę? "Nie chciałam sztucznego efektu"

Okazuje się, że droga Sandry Kubickiej do nowego uśmiechu nie była taka prosta! Metamorfoza kosztowała ją wiele stresu i lęku, ponieważ bała się zaufać specjalistom i nie chciała uzyskać sztucznego, nieestetycznego wyglądu.

Robiłam kilka podejść... bo bardzo się bałam i nie ufałam dentystom. Nie chciałam sztucznego efektu.. najpierw zaczęłam od usuwania dziąseł w USA żeby mieć większe zęby ale „króliki” dalej nie dawały mi spokoju i zrobiło się gorzej. Dziękuje z całego serca za tą długa przygodę i wyleczenie mojego największego kompleksu! Jesteście niesamowite! Profesjonalne! Przemiłe!

Patrząc po komentarzach fanów, zdania co do nowego uzębienia modelki są podzielone. Jedni są zachwyceni nowym wyglądem, komplementują i gratulują odwagi. Inni przeciwnie - przyznają, że byli fanami nietypowego uśmiechu Kubickiej.

A wedlug mnie trochę szkoda, że panuje moda na usuwanie wszystkiego, co nas wyróżnia i dostosowywanie do jednego modelu.
Faktycznie sa teraz piekne ale... nie zauwazylabym kroliczych gdybys nie wspomniala:o
Więcej o: