Jak mieszka Katarzyna Dowbor? Króluje ciepło i tradycja. A za płotem... czeka stadnina koni

Katarzyna Dowbor mieszka w swojej posiadłości od wielu lat. Niechętnie jednak dzieli się swoją prywatnością. Chętnie odwiedza innych ludzi, pomagając stworzyć im nowe wnętrza w swoim programie, ale sama nie zaprasza fotoreporterów. Na Instagramie pokazuje dom na swoich warunkach. Przytulna przestrzeń zachwyca obserwatorów.

Katarzyna Dowbor na co dzień prowadzi program "Nasz Nowy Dom" w którym pomaga potrzebującym rodzinom. Bez wątpienia wie, jak bardzo ważny jest ciepły, rodzinny kąt, do którego można zawsze wrócić. Właśnie tak prezentuje się jej posiadłość, która utrzymana jest w tradycyjnym klimacie rodzinnego ogniska. Prezenterka stroni od skandali i wywiadów, jednak na Instagramie stworzyła idealną przestrzeń, aby informować swoich fanów co u niej słychać na wybranych przez nią samą warunkach. Wśród zdjęć przewijają się motywy natury, tradycji i nietypowych ozdób w dawnym, eleganckim stylu. Nie brakuje również licznych zwierząt.

Zobacz wideo Cleo wspomina czas studiów

Jak mieszka Katarzyna Dowbor? To piękny dom z klimatem

Katarzyna Dowbor posiada dom z dużym ogrodem. Za płotem, czeka stadnina koni, które są ulubionymi zwierzętami gwiazdy. Prezenterka karmi je i pielęgnuje, a relacjonuje to na bieżąco na swoim profilu. Towarzyszą jej również psy i kot, które mają wiele miejsca do zabaw i spacerów. Ogromna przestrzeń pełna zieleni sugeruje, że pani Katarzyna kocha naturę i najwyraźniej otaczanie się nią, wprawia ją w dobry nastrój. Stadnina koni jest także jej pasją, ponieważ od wielu lat jeździ konno i doskonale wie, jak dbać o te szczególne zwierzęta. 

 
 

Katarzyna Dowbor Katarzyna Dowbor: W szkole słyszałam, że jestem brzydal i potwór [POSŁUCHAJ]

Katarzyna Dowbor w swojej kuchni. Tu królują zapachy, porcelana i drewno

Wnętrza w domu Katarzyny Dowbor są bardzo klasyczne, ale wykonane ze smakiem. Suszone przyprawy, drewniane listwy i białe kafelki, nawiązują nieco do dawnych czasów. Wystrój jest przepełniony elegancją i z pewnością jest tam bardzo przytulnie. Prezenterka chętnie dzieli się potrawami, które sporządziła, a także wstawia zdjęcia z procesu ich powstawania. Widać, że lubi gotować dla bliskich, a piękne wnętrza temu sprzyjają. W oczy rzuca się porcelana. Delikatne kubeczki i niewielkie talerzyki są bardzo stylowe i cudownie podkreślają cały klimat domu. 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - trening Antywalentynki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora MATERIAŁ PROMOCYJNY PR

 
 

Katarzyna Dowbor ma duży, piękny salon. Uwagę zwracają obrazy i fotografie

Salon Katarzyny Dowbor wygląda na duży i urządzony ze smakiem. W oko rzucają się długie, białe schody i liczne obrazy, oraz fotografie. Widać, że prezenterka ceni też marynarskie akcenty. Jasne ściany, fotele i inne elementy sprawiają, że do domu wpada wiele światła. Bije od tych pomieszczeń spokój i z pewnością jest to znakomity azyl, aby odpocząć po pełnym emocji wysiłku na planie. Jesteśmy ciekawi, czy Katarzyna Dowbor uchyli rąbka tajemnicy i pokaże jeszcze więcej szczegółów wystroju, które z pewnością zachwycą jej fanów, którzy już teraz czerpią inspiracje.  

 
 
Więcej o: