Numerologia. Jakie cechy kryje twoja liczba? Sekret zapisany jest w dacie urodzenia

Numerologia pozwoli ci odkryć przed sobą cechy osobowości, które niosą cię przez życie. Czy odbijesz się w swojej liczbie jak w lustrze? Sprawdź, do czego jesteś stworzony i nad czym popracować, aby czuć spełnienie.

Czy można oszukać przeznaczenie? I czy naprawdę cała nasza przyszłość zapisana jest w gwiazdach? Niektóre pytania zostaną bez odpowiedzi. Tymczasem świat wyrusza w poszukiwania misji, z którą każdy z nas wkroczył w życie. Numerologia jest wiedzą, którą zdobywamy dzięki liczbom zapisanym w naszej dacie urodzenia, imieniu i innym aspektom codzienności. Dzięki niej odkrywamy w sobie cechy, dzięki którym stajemy się tacy, a nie inni. Być może twoje wybory zaniosą cię na zupełnie inne tory?

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Numerologia. Jak obliczyć, która liczba jest twoim przeznaczeniem?

Matematyka to dziedzina, którą wielu z nas wspomina jako horror ze szkolnej ławki. Niestety w przypadku numerologii okazuje się niezbędna. Weź w rękę kalkulator i zsumuj ze sobą datę urodzenia, uwzględniając przy tym dzień, miesiąc i rok. Każdą liczbę dodawaj pojedynczo. Przy czym pamiętaj, że 11,22 oraz 33 są tzw. liczbami mistrzowskimi, które nie podlegają żadnej redukcji. Dodajemy je w pierwotnej formie. Aby nieco ułatwić sobie zadanie, spójrz na przykładowe rozwiązanie:

Data urodzenia: 15.06.1998 tj. 1+5+0+6+1+9+9+8= 39= 3+9=12=1+2=3

Numerologia. Jakie znaczenie niosą za sobą poszczególne liczby?

  • Liczba 1: Jedynki, jak na jedynki przystało, uwielbiają być w czołówce. Posiadają niesamowitą charyzmę oraz zdolności przywódcze. Dzięki wspaniałej aparycji zdobywają zaufanie innych, dzięki czemu radzą sobie świetnie w roli lidera. Jeśli znajdą odpowiedniego partnera, z łatwością angażują się w związek, ale nie mają problemu z samotnością.
  • Liczba 2: Dwójki uwielbiają harmonię. Wewnętrzny spokój i możliwość podporządkowania się pod innych budzi w nich poczucie bezpieczeństwa. Nie lubią stawiać siebie w świetle reflektorów, przez co często ulegają presji otoczenia. Najbardziej cenią sobie w życiu budowanie relacji z innymi ludźmi. Ich celem jest nauka zadbania o własne potrzeby.
  • Liczba 3: Trójki uwielbiają towarzystwo. Są radosne i beztroskie, dzięki czemu każdy z otoczenia lubi spędzać z nimi czas. Nie martwią się przyszłością, wolą skupić się na danej chwili, co w ostateczności wychodzi im na dobre. W związkach są bardzo wybredne. Ciężko im znaleźć sobie partnera, ale gdy spotkają odpowiednią osobę, będą z nią na dobre i na złe.
  • Liczba 4: Czwórki to urodzeni organizatorzy. Mają w sobie ogromną moc sprawczą, dzięki czemu zawsze wcielają w życie swoje pomysły. Lubią bujać w obłokach, więc towarzystwo zbyt przyziemnych osób nie sprawia im przyjemności. Nuda to dla nich katorga. Wolą życie pełne wyzwań i przygód.
  • Liczba 5: Piątki mają artystyczną duszę. Lubią egzotyczne miejsca, w których mogą odkryć nowy świat. Zmiany to ich sposób na życie, więc często podróżują i starają się sprostać nowym wyzwaniom. Chętnie uczą się nowych języków i poznają nowe kultury. Życie w związku jest dla nich obciążeniem. Szukają szczęścia, bez względu na wszystko.
  • Liczba 6: Szóstki mają potrzebę posiadania rodziny. Stabilne życie, ułożone według ścisłej rutyny, daje im poczucie bezpieczeństwa. Lubią pomagać innych i spełniają się poprzez działania społeczne. Zawsze kierują się głosem serca, który niesie ich przez życie. Szukają stałego związku, dlatego często zawodzą się na potencjalnych partnerach.
  • Liczba 7: Siódemki kierują się umysłem. Skupiają swoje życie na filozofii, religii i poznawaniu prawd na temat człowieczeństwa. Stają się dla innych przewodnikami duchowymi, którzy kierują życiem innych. Niestety miłość to dla nich twardy orzech do zgryzienia. Nie są w stanie wczuć się w bliską sobie osobę. Wolą kroczyć przez świat w samotności i szukać w świecie wiedzy niedostępnej dla innych.
  • Liczba 8: Ósemki są bardzo zmotywowane, a ich praktyczny umysł pomaga im w dbaniu o swoje finanse. Wolisz zaoszczędzić środki na dom, niż wydawać pieniądze na wynajęte mieszkanie. Nie boisz się pracy, jeśli widzisz cel zarobku. Miłość jest dla ciebie zero-jedynkowa. Jeśli spotkasz bratnią duszę, nie chcesz nikogo innego. Gdy sobie coś obiecasz, nie potrafisz odpuścić.
  • Liczba 9: Dziewiątki mają wielką wiarę w ludzkość. Oddałyby wszystko, co posiadają, jeśli miałoby to pomóc ich bliskim. Są bardzo kochliwe, a życie w związku przychodzi im bardzo łatwo. Odnoszą wiele sukcesów i szukają sposobów na naprawę każdej złej sytuacji.
Więcej o: