Maja Ostaszewska już tak nie wygląda. Aktorka pokazała się bez makijażu i w miodowym blondzie

Na Instagramie przyglądamy się prywatnemu i zawodowemu życiu wielu gwiazd. Znana polska aktorka Maja Ostaszewska, opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym widać jej metamorfozę. Zapozowała bez makijażu w nowym kolorze włosów. Jak się prezentuje w tej odsłonie?

Kreacje Mai Ostaszewskiej wiele osób uważa za wspaniałe. Utalentowana aktorka filmowa i teatralna zaczęła karierę w wieku 20 lat. Zdążyła zgromadzić na swoim koncie nagrody takie jak Orły, Złote Lwy i Telekamery. Produkcje, w których bierze udział dowodzą temu, że nie straszne jej żadne wyzwanie. Maja Ostaszewska uwielbia także eksperymentować z wizerunkiem, co pokazała na swoim Instagramie. Już nie jest ciemną brunetką. Postawiła na bardzo modną koloryzację w tym sezonie. Jak wygląda w nowym wydaniu?

Zobacz wideo Maja Ostaszewska wyjaśnia, skąd się wziął tytuł "Klangor" dla nowego serialu Canal+

Maja Ostaszewska w ciepłym blondzie i bez makijażu

Aktorka na swoim Instagramie opublikowała post, w którym podkreśla aktualną sytuację teatrów. Spektakle bez udziału publiczności nabrały nowego charakteru poprzez utratę ich fundamentalnej części, jaką była widownia. Instytucje artystyczne odnotowały straty nie tylko finansowe, ale również te na poziomie energetycznym. Wielu artystów zmaga się ze złym samopoczuciem ze względu na brak kontaktu z widzami. Maja Ostaszewska z nadzieją wypowiada się o występach, ponieważ pojawiła się szansa na powrót do normalności dla teatru. Internauci kibicują artystom i czekają z utęsknieniem na spektakle, ale również nie kryją zaskoczenia z powodu zmiany wizerunku aktorki. Maja Ostaszewska pokazała się w wersji no makeup na tle ciepłego blondu, który obecnie jest jednym z najmodniejszych odcieni na wiosnę 2021. Coraz więcej kobiet decyduje się na taki kolor włosów. Aktorkę kojarzyliśmy przedtem z ciemnym brązem i krótkim strzyżeniem. Jak Wam się podoba ta metamorfoza?

 

Komu pasuje koloryzacja typu ciepły blond i jaką uzyskać?

Ten trend w koloryzacji króluje na głowach gwiazd polskich i zagranicznych. Wspaniale łączy się z piwnymi, brązowymi i złotymi kolorami tęczówki. Świetnie wygląda z długimi, falowanymi włosami, jak i średniej długości bobami, co widać u Mai Ostaszewskiej. Ciemne pasma będą wymagały dekoloryzacji, ponieważ przejście do takiego koloru nie jest możliwe za pomocą tradycyjnego farbowania. Należy przed zabiegiem i po jego wykonaniu zadbać o kondycję włosów, odpowiednio pielęgnując je. Przy tej koloryzacji niezbędna będzie wizyta u fryzjera, ponieważ w domowych warunkach łatwo uzyskać efekt pomarańczowych lub żółtych włosów, co nie wygląda atrakcyjnie. Specjalista w tej dziedzinie zabezpieczy włosy przed negatywnymi skutkami rozjaśniacza. Za co kobiety kochają miodowy blond? Dodaje uroku, łagodzi rysy twarzy oraz optycznie odmładza. Wygląda o wiele bardziej naturalnie niż platynowy, chłodny blond. Ten trend prędko nie wyjdzie z mody.

Więcej o: