Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła fanki swoją stylizacją. "Pan Radosław wygląda lepiej od Pani"

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z obserwatorkami i obserwatorami zdjęciami zrobionymi podczas rodzinnego spaceru. Uwagę fanów przykuła stylizacja, którą tego dnia miała na sobie Małgosia. Nie wszystkim jednak przypadła do gustu.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek zrezygnowała z mięsa i alkoholu. Jej must have to pewne masło i jogurt!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze naprawdę sporego grona fanów, aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami, a także filmikami z życia zawodowego oraz prywatnego. Małgorzata Rozenek-Majdan uważana jest również za jedną z lepiej ubranych kobiet w Polsce i bardzo często stanowi inspirację dla wielu obserwujących ją kobiet. Nie da się jednak ukryć, że nie wszystkie stylizacyjne wybory Małgosi trafiają w gusta internautek oraz internautów, a czasem stają się nawet powodem do zaciętej dyskusji w komentarzach. 

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła fanów swoją stylizacją

W minioną niedzielę, Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z rodziną wybrała się na spacer do Łazienek Królewskich, a zdjęciami ze wspólnie spędzonego czasu podzieliła się na instagramowym profilu. - #familyfirst #always - napisała pod zdjęciem żona Radosława Majdana. Uwagę internautek zwróciła modna stylizacja Małgosi, na którą składał się biały dres, biało-złote sneakersy, obszerny szal oraz szara, oversize'owa marynarka i torebka w tym samym kolorze.

 

Pod opublikowanym postem pojawiło się wiele komentarzy i choć nie wszystkim podobał się taki zestaw, to znaczna większość obserwatorek Małgorzaty Rozenek-Majdan była zachwycona. Nie zabrakło również komplementów w kierunku Radosława Majdana:

Wszystko super ale te buty THE BEST
Pierwszy raz Pan Radosław wyglada lepiej od Pani
Boże ta stylówka...
Pan Radosław jaki elegancki! Perfekcyjny męski casual
Prześcieradło i babci płaszcz sprzed wojny 
Takie stylówki to ja lubię najbardziej, cenię sobie wygodę
Stylowa para 
Biały dres petarda

- czytamy.

Więcej o: