Ola Żebrowska pokazała, że ma do siebie dystans. Zażartowała ze swojego wyglądu: "Długa, ale smaczna"

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny udowodniła, że ma ogomny dystans do siebie. Na Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym pozuje ze swoim synkiem. W opisie pod fotografią zażartowała sobie ze swojej brody. - Uwielbiam Panią - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Aleksandra Żebrowska jest żoną Michała Żebrowskiego, czyli jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Ola Żebrowska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 137 tys. użytkowniczek i użytkowników, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami ze swojego życia, a także porusza wiele kobiecych tematów, w tym również tych związanych z macierzyństwem czy samoakceptacją. - Presja związana z wyglądem ma negatywny wpływ na to, jak postrzegamy siebie i obniża nasze poczucie własnej wartości (...). Sama jako dorosła osoba mam takie dni, kiedy scrollując instagram i widząc idealne buzie i idealne ciała, z minuty na minutę robi mi się jakoś gorzej (...). Powielane wzory insta piękna, osiągane za pomocą filtrów, są nieosiągalne w realnym życiu, a dla naszego poczucia własnej wartości jest z nich więcej szkody niż pożytku - napisała w jednym z ostatnich postów. Ola Żebrowska nieustannie zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, którzy cenią sobie jej naturalność, szczerość, poczucie humoru i dystans do siebie, który regularnie pokazuje na swoim profilu. 

Pokazała, dlaczego kobiety nie powinny porównywać się z modelkami. Wideo robi furorę w sieci (zdjęcie ilustracyjne)Pokazała, dlaczego kobiety nie powinny porównywać się z modelkami. Wideo hitem sieci

Ola Żebrowska pokazała, że ma do siebie dystans. Zażartowała ze swojego wyglądu

Ostatnio Aleksandra Żebrowska opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym pozuje ze swoją najmłodszą pociechą. Żona Michała Żebrowskiego uchwyciła uroczy moment, kiedy synek zaczął gryźć jej brodę. 

Długa, ale smaczna #długabroda

- napisała z dystansem.

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu i doczepionych włosów. Jak wygląda w takiej wersji? (zdjęcie ilustracyjne)Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu i doczepionych włosów. Jak wygląda w takiej wersji?

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od internautek zachwyconych dystansem i poczuciem humoru Oli:

Moja tez jest dłuuuga albo i dłuższa don't worry
Uwielbiam Panią
U mnie dokładnie do samo - i długa broda, i wgryzający się synek
A jakie długie nogi 
Jaka pyszna mama! 
Długie to Ty masz nogi

- czytamy.

 
Więcej o: