Fruity Nails są hitem Instagrama! Soczyste owocowe paznokcie to najmodniejszy manicure na wiosnę 2021

Zwariowane, kolorowe paznokcie stały się hitem naszych czasów. Tej wiosny postawimy na smakowite wzory. Owocowy manicure jest zabawny, uroczy i z pewnością zachwyci wszystkich, którzy mają do siebie dystans. Wybrałyśmy dla was najpiękniejsza inspiracje z Instagrama

Pandemia jest i była dla nas bezlitosna. Zamknięcie salonów kosmetycznych i ciągłe przecieranie dłoni żelami antybakteryjnymi odbiło się na kondycji naszej skóry dłoni i paznokci. Jednak niezależnie od tego, czy same o nie zadbamy, czy wybierzemy się do specjalisty czas wprowadzić do naszego życia odrobiny koloru. Fruity nails to najmodniejszy manicure na sezon wiosna – lato 2021. Owocowe wzroki na paznokciach? Słodko!

Zobacz wideo Lubisz wyraziste paznokcie? Leather nails to trend dla Ciebie. Ten instagramowy hit podkreśla ostry

Fruity Nails, czyli owocowe paznokcie. Najmodniejszy manicure na wiosnę 2021

Tegoroczne trendy paznokciowe są pełne kontrastów. Zaczynając od neutralnego, minimalistycznego beżu, idąc przez kolorowe pastele i wyraziste róże, aż po french – każdy znajdzie coś dla siebie. Czasami spojrzenie na życie z przymrużeniem oka jest jedynym antidotum na przetrwanie kryzysów. Jak je przejawiać? Moc tkwi w szczegółach. Kolorowe skarpetki, szalone okulary lub zwariowane paznokcie będą ukłonem w stronę wyluzowania i dobrego humoru. Fruity Nails to jeden z najmodniejszych manicure na tegoroczną wiosnę. Jest zabawny, uroczy i smakowity. Na czym polega i jak wykonać go samodzielnie?

 

Fruity Nails to nic innego jak owocowe paznokcie. Ich estetyka skupia się na przemieszaniu mocnych, wyrazistych kolorów, które rozwieją czarne chmury naszej codzienności. Możemy je wykonać, jakkolwiek chcemy, skupiając się na swoich własnych pomysłach i upodobaniach. Im bardziej są zwariowane, tym lepiej (puszczamy oczko). Aby zrobić je samodzielnie, będziemy potrzebowały zestawu cienkich pędzelków, kolorowych lakierów i zdolności artystycznych. I o ile dwa pierwsze elementy możemy jakoś zdobyć, o tyle ten ostatni wydaje się być odrobinę problematyczny. Na szczęście istnieją prostsze rozwiązania. Gotowe naklejki z owockami, które kupicie w sklepach internetowych, będą strzałem w dziesiątkę.

Jak obcinać paznokcie u rąk? Zdjęcie ilustracyjne Jak obcinać paznokcie u rąk? Przydatne tricki

Przygotowałyśmy dla was kilka inspiracji z Instagrama. Te paznokcie są tak urocze, że z przyjemnością można na nie patrzeć godzinami.

 
 
 
Więcej o: