Horoskop dzienny - 2 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 maja. Kolejny dzień długiego weekendu, a ty nie wiesz co ze sobą począć? Wykorzystaj wolny dzień na spotkanie z bliską osobą, z którą straciłaś ostatnio kontakt.

Horoskop dzienny - Baran

Planety będą dziś dla ciebie łaskawe. Dzięki nim spędzisz dziś wyjątkowo urocze popołudnie z ukochanym, który zadba o to, byś poczuła się jak prawdziwa księżniczka. Pamiętaj, że relacje między wami nie były ostatnio najlepsze, dlatego jest to wyjątkowy krok z jego strony.

Horoskop dzienny - Byk

Nawet w niedzielę nie masz czasu na małe przyjemności? Tak dłużej być nie może. Wyłącz telefon i komputer i pozwól sobie na chwilę beztroskiego relaksu z książką w ręku na balkonie lub kanapie w salonie. Należy ci się trochę odpoczynku od świata.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Czujesz, że twój organizm źle reaguje na nadmiar bodźców? To odpowiedni moment, aby wyciszyć się i kontemplować piękno wiosny. Wybierz się do lasu lub do parku, by kontemplować jej pierwsze oznaki. Kontakt z naturą pozwoli ci się skutecznie zresetować.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Rak

Choć wiesz, że masz rację, trudno będzie znaleźć ci dziś sojusznika, który cię poprze w walce z innymi. Nie poddawaj się. Prędzej czy później wszyscy przekonają się, że twoja opinia była właściwa i pójdą po rozum do głowy, a ty będziesz mieć wielką satysfakcję z tego.

Horoskop dzienny - Lew

Dziś odezwie się w tobie prawdziwy Lew. Staniesz się świadkiem sytuacji, która zmobilizuje cię do działania i stanięcia w obronie pokrzywdzonej jednostki. Swoim zaangażowaniem pokażesz wszystkim wkoło swój niezłomny charakter

Horoskop dzienny - Panna

Problemy z koncentracją dopadną w końcu i ciebie. Zmiana pory roku to moment kiedy organizmowi brakuje witamin, dobrze więc rozważyć suplementację lub wzbogacenie diety w produkty pełne witamin i soli mineralnych.

Horoskop dzienny - Waga

Nie przejmuj się opiniami innych i wytrwale idź po swoje. Zawsze starasz się dogodzić wszystkim wkoło, ale mało kto to docenia. Dość tego! Skup się na swoim szczęściu i spełnieniu, a inni niech  zatrzymają swoje rady dla siebie.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Skorpion

Twoje relacje z partnerem nie wyglądają ostatnio zbyt dobrze. Musisz przełamać impas i poważnie porozmawiać z nim o swoich obawach i niepokojach. To nie tylko oczyści atmosferę, ale także da mu do zrozumienia, że to nie on jest przyczyną konfliktu tylko sytuacja, w jakiej się znajdujecie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Choć jest niedziela, to ty nie możesz liczyć na zbyt wiele wolnego czasu. Weekend z dziećmi przerodzi się w rodzinną wyprawę za miasto, a ciebie pochłoną przygotowania do tej eskapady. Nie zapomnij o apteczce - w drodze mogą przydarzyć się różne sytuacje.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Chcesz osiągnąć więcej, ale trudno ci się w pełni zaangażować. To zdanie opisuje twoje zachowanie niemalże w każdej sferze życia. Aby cieszyć się z sukcesu, musisz w końcu postawić wszystko na jedną kartę. Gwiazdy ci sprzyjają - zawalcz o lepsze jutro.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś obudzi cię pozytywna wiadomość, która sprawi, że uśmiech nie będzie schodził z twoich ust do samego wieczora. Natchnie cię to do zrobienia rzeczy, z którymi zwlekasz od jakiegoś czasu. Wykorzystaj swoją energię i zaplanuj swoje działania na najbliższe tygodnie.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny - Ryby

Czeka cię dziś nie lada niespodzianka - odwiedzi cię ktoś, kogo zupełnie się nie spodziewasz. I choć jest to miłe spotkanie, to jednak trudno będzie ci ukryć niezadowolenie związane z niezapowiedzeniem wizyty. Postaraj się rozchmurzyć, bo takie sytuacje zdarzają się rzadko. 

Więcej o: