Anna Lewandowska ma idealne włosy dzięki tej masce. Aby ją wykonać potrzebujesz trzech składników

Anna Lewandowska zachwyca swoimi idealnymi włosami. Są lśniące, mocne i zdrowe, odporne na intensywne treningi i zmienną pogodę. Na Instagramie po raz kolejny trenerka postanowiła podzielić się swoim sposobem, na skuteczną pielęgnację. Tym razem, jej obserwatorzy otrzymali przepis na idealną maskę do włosów. Okazuje się, że do jej wykonania niezbędne będą jedynie trzy składniki

Anna Lewandowska chętnie dzieli się przepisami na zdrowe przekąski, sposobami na idealną cerę, czy konkretnymi treningami, które od lat pomagają wielu kobietom walczyć o wymarzoną sylwetkę. Na jej Instagramie możemy znaleźć mnóstwo porad, które są uwielbiane przez jej obserwatorów i obserwatorki. Ponieważ jej piękne, zadbane włosy, wielokrotnie zwracały uwagę obserwujących, Anna Lewandowska postanowiła podzielić się tym, jak stworzyć prostą maseczkę odżywiającą. Do jej wykonania potrzebujesz trzech składników. 

Zobacz wideo Serum idealne. Który preparat wybrać, żeby pasował do naszej cery?

Anna Lewandowska podała przepis na maskę do włosów. Potrzebujesz tylko trzech składników

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami sprawdzonym sposobem na suche i łamliwe włosy. Wykonanie maseczki, którą trenerka stosuje na swoje pasma, okazuje się bardzo prosta w przygotowaniu. Niezbędne są jedynie trzy składniki, a przygotowanie zajmuje zaledwie 10 minut. Efekt lśniących i mocnych włosów utrzymuje się długo. Zabieg można powtarzać co jakiś czas. Jak go wykonać i co jest potrzebne?

Okazuje się, że magiczne składniki to jedno dojrzałe awokado, 4 łyżki jogurtu naturalnego, lub koziego, oraz jedna płaska łyżeczka ultranawilżającego kremu adaptogennego Smart Splash marki Phlov

Maseczka Anny Lewandowskiej. Jak ją wykonać?

Aby wykonać tą niezwykle prostą i skuteczną maseczkę, najpierw należy dokładnie umyć włosy szamponem. Odżywianie suchych włosów ważne jest szczególnie teraz, kiedy pogoda bywa zdradliwa, a pora roku zmienia się. Wymienione wyżej składniki należy dokładnie ze sobą wymieszać. Preparat należy nanieść na całą długość umytych i spłukanych, lekko wilgotnych włosów. Na głowę należy nałożyć delikatny czepek, tak aby przypadkiem nie pozbyć się maski. Z naszą miksturą na włosach należy teraz czekać 25 minut. Po upływie tego czasu należy zmyć ją ciepłą, a potem chłodną wodą. Dzięki temu otwieramy łuski włosów, które sprzyjają odżywieniu i pozbawieniu naszych pasm rozdwajających się i zniszczonych końcówek. Zabieg należy wykonywać regularnie, dla utrwalenia efektu. 

 
Więcej o: