Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z mamą. "I wszystko jasne". Są do siebie podobne?

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z obserwatorkami oraz obserwatorami na Instagramie zdjęciem ze swoją mamą. Fanki oraz fani aktorki nie mają wątpliwości, po kim aktorka odziedziczyła urodę. - I wszystko jasne - genetyka... - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak Miłość"

Małgorzata Kożuchowska jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Rozpoznawalność oraz ogromną sympatię widzów zapewniły role w takich produkcjach, jak "Kiler", "Kiler-ów 2-óch", "M jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska jest jedną z tych aktorek, która ku uciesze wielu fanów, aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad milion internautek oraz internautów. Aktorka regularnie dzieli się tam wybranymi zdjęciami oraz nagraniami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. 

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła fanki swoją stylizacją. 'Pan Radosław wygląda lepiej od Pani' (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Rozenek podzieliła fanki swoją stylizacją. "Pan Radosław wygląda lepiej"

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z mamą. Fani nie mają wątpliwości, po kim aktorka odziedziczyła urodę

Małgorzata Kożuchowska 27 kwietnia skończyła 50 lat. - Dzisiaj moje urodziny i od teraz już oficjalnie pół wieku człowieku. Czuję, że sporo już przeżyłam i sporo widziałam, ale wiem też na pewno, że dopiero się rozkręcam. Dziękuję wszystkim za pamięć i za życzenia - czuję, że naprawdę jestem szczęściarą. Robię to co kocham - dla Was, mam cudowną rodzinę i marzenia, które chcę dalej spełniać - napisała aktorka na Instagramie. Tuż przed swoimi urodzinami, Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła fanki oraz fanów i opublikowała na swoim profilu zdjęcie z mamą:

P.S. A ta piękna Pani na zdjęciu to moja Mama #niespodzianka #mama #rodzina

- czytamy w opisie pod fotografią.

Aleksandra Żebrowska pokazała, że ma do siebie dystans. Zażartowała ze swojego wyglądu: 'Długa, ale smaczna' (zdjęcie ilustracyjne) Ola Żebrowska pokazała, że ma do siebie dystans. Zażartowała ze swojego wyglądu

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautek oraz internautów:

I wszystko jasne - genetyka...
Geny po mamie <3
To teraz wiadomo, po kim uroda
Cudowne kobiety
Teraz wiem, po kim odziedziczyła Pani urodę 
Małgosiu jesteś bardzo podobna do mamy, jednak delikatnie przebijają z Twojej cudownie pięknej twarzy rysy Twojego taty

- czytamy.

Więcej o: