Izabella Krzan w programie TVP "To był rok", występuje w różnych stylizacjach i dzieli się nimi również na Instagramie. Jej metamorfozy, które stanowią pewnego rodzaju "podróż w czasie" obejmują także makijaż i fryzurę. Prezenterka lubi eksperymentować ze swoim wyglądem i odważnie prezentuje rozmaite wizerunki, które były popularne na przestrzeni lat. Tym razem przeniosła się do lat 80tych, stawiając na loki, na całej długości włosów. Fani są zachwyceni.
Prezenterka TVP pochwaliła się na Instagramie efektem pracy na planie popularnego programu. Jej włosy są kręcone i imitują popularną "trwałą". Miss Polonia 2016 nie boi się wyzwań, także modowych, dlatego z dumą prezentuje swój nowy wizerunek. Jej naturalne włosy są proste i nie mieliśmy do tej pory okazji, aby oglądać ją w "kręconej" wersji. Dzięki programowi, którego jest gospodynią, możemy zobaczyć Izabellę Krzan w różnym wydaniu. Obserwatorzy chętnie komentują jej kolejne metamorfozy. Tym razem komentarze były wyłącznie pozytywne.
Jaka Shakira!
Ładnemu we wszystkim ładnie
Pięknie Ci w takich włosach
Jak możemy zauważyć, jedna z obserwatorek porównała ją nawet do popularnej piosenkarki. Kolumbijska piękność znana jest z kręconych włosów, jednak w kolorze blond. Włosy Izabelli są ciemne i póki co, nie zapowiadała zmiany. W jej przypadku jednak, nic nie wiadomo.
Zmiana fryzury Izabelli Krzan, to element programu, którego jest prowadzącą. Prezenterka i modelka jest obecnie bardzo zapracowana, ponieważ możemy ją oglądać w produkcjach takich jak "To był rok" , oraz "Pytanie na Śniadanie". Wcześniej mogliśmy ją zobaczyć w show TVP „Koło fortuny” i „Czar par”. Program "To był rok" jest transmitowany co tydzień i za każdym razem nawiązuje do innej epoki. Jesteśmy bardzo ciekawi, jaka będzie kolejna metamorfoza znanej prezenterki.