Prezenterka TVP przeszła metamorfozę. Izabella Krzan zachwyca nową fryzurą. Wygląda jak Shakira?

Prezenterka TVP Izabella Krzan po raz kolejny zaskoczyła fanów. Zdecydowała się na zupełnie nową fryzurę, która całkowicie ją odmieniła. Prowadząca programu "To był rok" w nowej odsłonie wygląda bardzo korzystnie. Niektórzy fani porównali ją nawet do...Shakiry

Izabella Krzan w programie TVP "To był rok", występuje w różnych stylizacjach i dzieli się nimi również na Instagramie. Jej metamorfozy, które stanowią pewnego rodzaju "podróż w czasie" obejmują także makijaż i fryzurę. Prezenterka lubi eksperymentować ze swoim wyglądem i odważnie prezentuje rozmaite wizerunki, które były popularne na przestrzeni lat. Tym razem przeniosła się do lat 80tych, stawiając na loki, na całej długości włosów. Fani są zachwyceni.

Zobacz wideo Nie potrafisz ujarzmić kręconych włosów?

Izabella Krzan w nowej fryzurze. "Jaka Shakira!"

Prezenterka TVP pochwaliła się na Instagramie efektem pracy na planie popularnego programu. Jej włosy są kręcone i imitują popularną "trwałą". Miss Polonia 2016 nie boi się wyzwań, także modowych, dlatego z dumą prezentuje swój nowy wizerunek. Jej naturalne włosy są proste i nie mieliśmy do tej pory okazji, aby oglądać ją w "kręconej" wersji. Dzięki programowi, którego jest gospodynią, możemy zobaczyć Izabellę Krzan w różnym wydaniu. Obserwatorzy chętnie komentują jej kolejne metamorfozy. Tym razem komentarze były wyłącznie pozytywne. 

Anna Lewandowska pokazała zaskakujące zdjęcie swoich nóg. Kobiety są jej za to wdzięczne Anna Lewandowska ma idealne włosy dzięki tej masce. Aby ją wykonać potrzebujesz trzech składników

Jaka Shakira!
Ładnemu we wszystkim ładnie
Pięknie Ci w takich włosach
 

Jak możemy zauważyć, jedna z obserwatorek porównała ją nawet do popularnej piosenkarki. Kolumbijska piękność znana jest z kręconych włosów, jednak w kolorze blond. Włosy Izabelli są ciemne i póki co, nie zapowiadała zmiany. W jej przypadku jednak, nic nie wiadomo. 

Wavy bob Stylowy i nonszalancki wavy bob doda ci uroku

Izabella Krzan zmieniła fryzurę. Kiedy kolejna metamorfoza?

Zmiana fryzury Izabelli Krzan, to element programu, którego jest prowadzącą. Prezenterka i modelka jest obecnie bardzo zapracowana, ponieważ możemy ją oglądać w produkcjach takich jak "To był rok" , oraz "Pytanie na Śniadanie". Wcześniej mogliśmy ją zobaczyć w show TVP „Koło fortuny” i „Czar par”. Program "To był rok" jest transmitowany co tydzień i za każdym razem nawiązuje do innej epoki. Jesteśmy bardzo ciekawi, jaka będzie kolejna metamorfoza znanej prezenterki. 

Więcej o: