Anna Lewandowska i Robert Lewandowski spędzili romantyczne dni tylko we dwoje. "A wieczorem przy lampce wina..."

Robert i Anna Lewandowscy należą do elitarnego grona najbogatszych Polaków. Oboje doskonale wiedzą, jak inwestować pieniądze, pomnażać kapitał i rozkręcać kolejne biznesy, ale przez intensywny tryb życia zawodowego i rodzinnego, brakuje im czasu dla siebie. W najnowszym poście na swoim profilu na Instagramie Anna Lewandowska zdradziła, że wraz z mężem wyrwali się z codziennego natłoku obowiązków i spędzili dwa dni tylko we dwoje.

Robert Lewandowski od 2016 roku uznawany jest za najlepiej zarabiającego sportowca. Jego zarobki przekraczały wówczas 20 mln euro rocznie. Lewandowski nie spoczął na laurach i jeszcze dodatkowe 10 mln euro rocznie zyskał po podpisaniu kontraktów ze światowymi markami: Gilette, Huawei, Head&Shoulders i Coca Cola. Później wyprodukował autorską linię garniturów w Vistuli i promował odzież męską marki Hugo Boss, a także został wspólnikiem w funduszu Venture Capital. Jego kolejne aktywności można by było jeszcze długo wymieniać.

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę

Anna Lewandowska również nie narzeka na brak zajęć. Autorka aplikacji Diet&Training by Ann, ma własne centrum treningowo-dietetyczne, sieć kawiarni Healthy Store by Ann, wydała poradniki dla mam, a w jej sklepie można kupić akcesoria dla kobiet w ciąży i mam. Ma swoją markę kosmetyczną Phlov by Anna i catering dietetyczny. Do tego wszystkiego oboje są rodzicami dwóch córek. W najnowszym wpisie na swoim profilu na Instagramie Anna Lewandowska wyznała, że ciężko jest im znaleźć czas tylko we dwoje.

Izabella Krzan Prezenterka TVP przeszła metamorfozę. Izabella Krzan wygląda jak Shakira?

Anna Lewandowska spędziła romantyczne dwa dni z mężem

Na najnowszym zdjęciu dodanym przez najgorętszą parę polskiego show-biznesu, widzimy jak Anna i Robert Lewandowscy cieszą się słonecznym dniem podczas romantycznego obiadu w restauracji. 

Dwa dni tylko we dwoje. Dawno nie mieliśmy tyle czasu tylko dla siebie. Praca, obowiązki, dwójka małych dzieci, pandemia... Po tych dwóch dniach doszliśmy do wniosku, że czas płynie jakby wolniej,  a wieczorem przy lampce wina...

- napisała Lewandowska i zdradziła szczegóły, których fani z pewnością się nie spodziewali. 

 
... przeglądaliśmy zdjęcia dzieci. Klasyk, prawda? Też tak macie?

- ostudziła emocje. Fanki, choć rozbawione jej wpisem, przyznały, że same często to robią. 

Z jednej strony człowiek marzy, żeby odpocząć bez dzieci, a jak już jest bez nich, to tęsknota się załącza level hard.
Klasyk. I tylko: oooo..zobacz, jaka była mała

- podzieliły się swoimi doświadczeniami. 

Fryzury odmładzające Double buns czy Pixie cut? Sprawdź, które fryzury odmładzają i liftingują twarz

Więcej o: